Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

@Deathblade
+30 kaç tane transfer yaptı ki bu yönetim bu kadar emin oluyorsun Keita yerine +30 bir adam alınıcağına?
@Ledzeppelin
Arda bu senenin geneline baktığında çok da başarısız sayılmaz yalnız hatta istatistik olarak en iyi sezonuydu galiba.Yine sezon sonunda Milli takımla gayet iyi performans sergiledi adam. Sakatlık geçirdi diye adamı yerden yere vurmanın alemi yok. Emin ol sakatlandığında yerine girip oynayacak bi Kewell olsa o da bilirdi kenarda oturmayı, ama bakınca sakat sakat oynasam da Caner öküzünden çok iş yaparım diyip fedakarlık yaptı adam işte. Demek ki hata yapmış ama bu onu kötü futbolcu yapmaz amatör ruhlu futbolcu yapar farklı konular.

Keita'yı satan yönetim umarım çoktan daha iyisiyle anlaşmıştır yoksa bu sözlerimi geri alır milyonlarca hesap açıp bütün Galatasaray içerikli internet sitelerinde ağzıma gelen küfürü sayıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

UniRoss said:

@Deathblade
+30 kaç tane transfer yaptı ki bu yönetim bu kadar emin oluyorsun Keita yerine +30 bir adam alınıcağına?
@Ledzeppelin
Arda bu senenin geneline baktığında çok da başarısız sayılmaz yalnız hatta istatistik olarak en iyi sezonuydu galiba.Yine sezon sonunda Milli takımla gayet iyi performans sergiledi adam. Sakatlık geçirdi diye adamı yerden yere vurmanın alemi yok. Emin ol sakatlandığında yerine girip oynayacak bi Kewell olsa o da bilirdi kenarda oturmayı, ama bakınca sakat sakat oynasam da Caner öküzünden çok iş yaparım diyip fedakarlık yaptı adam işte. Demek ki hata yapmış ama bu onu kötü futbolcu yapmaz amatör ruhlu futbolcu yapar farklı konular.

Keita'yı satan yönetim umarım çoktan daha iyisiyle anlaşmıştır yoksa bu sözlerimi geri alır milyonlarca hesap açıp bütün Galatasaray içerikli internet sitelerinde ağzıma gelen küfürü sayıcam.

İyi de adam bütün maç yürüyüp dolaşıp bi orta açıyodu asist oluyodu. İstatistiği öyle yaptı. Alex gibi takımına liderlik ederek yapsın canımı yesin. Alex de yürüyor zaten ama Arda gibi değil işte. Arda bu sene direk o kafadaydı iki haraket yaparım yeter, daha da kasmam modundaydı. İstatistikler yanıltıcı olabilir yani..
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

www.hazardtofenerbahce.com sanırım o site, taraftar yardımıyla transfer nedir ya mersinidmanyurdu muyuz biz saçmalamasınlar.

niye ki?! hep söylerim yine söyliyim, Aziz Başkan çıksa dese Messi'yi getiriyoruz beyler, herkes ortaya 100 200 ne varsa atsın dese, 35 milyon Fenerbahçeli para olup yağar, yıkarlar tesisleri :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw benim aklımın almadığı,

bu adam niye Türkiyeye geliyor? yani 10 numara topçudur gözümde (forma değil kalite anlamında 10 numara)

para için desek, adam "BEN FUTBOL OYNİCAM!" diyip Man City'i bıraktı kiralık Santosa gitti geçen sene.

aklım almıyor gerçekten. ama BJK alırsa helal olsun hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Robinho BJK olayına pek inanasım gelmiyo benim. Quaresma'ya benzemez bu. Quaresma düşüşteydi, yedekti, oynama şansı yoktu, milli takımdan koptu vs, haliyle standartlarını düşürmesi gerekiyordu, baş takımlar ilgilenmiyordu kendisiyle. Türkiye'ye gelmesi mümkündü. Robinho daha yeni Brezilya milli takımıyla goller attı, ilk 11 oynadı. City'de kalmayacağı kesin gibi de, Türkiyeye Beşiktaşa gelene kadar 20 tane kulüp vardır arada kapısında bekleyen.

Masquerade said:

Alexis Sanchez - Galatasaray

hangi kafayla yazıyorlar bu haberi?

Adnan Polat açıklama yaptı bugün, "5 yıldızla anlaştık 2sini alıcaz kısa süre içinde" diye. İsim vermedi, ama tam bu muhabbetin üstüne "Gana ve Şili takımlarında müthiş yeni yetenekler var mesela" demiş işaret eder gibi (maraton öyle diyo en azından). E şiliden de GS'ye uygun özellikte adamları sıralıyolar şimdi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

haber

Unidenese declaró intransferible a Sánchez por menos de 20 millones de euros.

20M€'dan aşağı transfer edilemez diyor burda. nereye geliyor ya? bu ntvspora çevirmen lazım.

yalnız adam 2 senedir kiralık oynuyormuş...
gerçi 21 yaşında...

gelir mi lan?
yok.

gelirse beyin concuklaması geçirecem bildiğin.
Sosyal ağlarda paylaş

alexis sançez gelicek.neden mi.

ben elanoyu milli takımda izlerken ulan ne iyi adam duran topları falanda negüzel kullanıyor paslar falan ne güzel dedim.keşke alsak dedim

bu dunya kupasında aynısını alexis sançez için düşündüm maçlarda :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...