Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

bence gayet yerinde transferler, battalda çok saçma bi transfer.. mutlu musun şimdi. illa herşeyin tersini yazıp, muhalefet mi olmak lazım körü körüne, caner gayet iyi bir oyuncudur, galatasaraydaykende bu söylendi, şimdide söylencek, tekniğinide çok beğeniyorum ayriyetten, galatasaraylıların bu çocuğu sevmemesinin tek nedeni, ardayla falan kavga etmesi ve bununda fenerbahçeli olmasına bağlanması falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Caner gayet kötü bir oyuncu, GS alacak diye ben de korkuyordum iyi oldu almadığımız.

Ardayla kavgası falan hikaye, adam bildiğin yetersiz bir oyuncu. Ve hani sadece teknik falan açıdan yetersiz olsa tamam dersin yaşı genç kapatır ileride. Adamın kafa yapısı da yetersiz.

Bu adam "ben bek değilim kanat adamıyım" diyor yıllardır. Ee, 2 tane orta yaptığını görmedik 1 sene içerisinde. Her ortası kısa düşer, bildiğin gücü yetmiyor abuk subuk ortalar yapıyor.

Gereksiz yere saçma sapan kırmızı kartlar görür. Hele bir avrupa maçında dk 80, önce sarı ardından kırmızı gördü 5 dk içinde. Kanser etti.

Kafa yapısı olarak agresif sinirli bi adam. Ardayla kavgasını geçtim gördüğü kırmızılar, hakeme itirazlar falan. Hani boyundan büyük sesi var adamın. Bi Hagi olursun Bülent Korkmaz olursun bir ağırlığın karizman takıma kattığın bir şeyler olur da itiraz edersin yine eyvallah, ama dünkü velette çok yapmacık bunlar. Aklıma şeyi getirdi. Necati GS'ye yeni transfer olmuş devre arasında, GS'deki ikinci maçının sonunda ropörtaj yapıyolar adamın ilk cümlesi "ya bu hakemler hep bize karşı böyleler".

Bek olarak kullanacaksanız zaten koridorundan vızır vızır adam kaçırıyor, ileri çıktı mı dönmek bilmiyor.

Şut pas orta hep kısa düşüyor, güçsüz yetersiz.

Teknik açıdan arada güzel çalımı var, aniden ceza sahasına girip tehlike yaratabiliyor, ama gol atma becerisi zaten yok, kaleciyle karşı karşıya olsun tek yaptığı şey dümdüz ileri abanmak, topu kalecinin kucağına atmak. Hani bir aşırtma, plaseyi falan geçtim sağa sola atarak kaleci için zor top bile yaratamıyor dümdüz ileri abanıyor.

Neyi iyi yahu? Şunca senedir laf ettiğiniz yerden yere vurduğunuz (ki bence bu sene gayet iyi oynadı) Sabri'yi alsanız "aslında iyiydi de gsliler sevmiyodu" diyecekseniz utanmasanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu GS'de oynayan Caner'imi aldık. Hani GS'de defansta saç baş yolduran? Eğer bu Aykut Kocaman'ın işiyse sıçtık. BJK gibi çöplükleri toplayan bir takım oluyor. Tadı tudu kalmaz FB'nin. Hayır o Canerse oha yani. Denizi neden gönderdin Deniz'den bir farkı yok ki bunun. Gökhan Ünal şimdide Caner. Ne yapıyor yahu bunlar. Aziz Yıldırım iyice saçmalamaya başladı. Ya gider 30 milyon dolarlık adam alır sırf gol krali diye. Yada gider tam tersine beş para etmeyen oyuncuyu alır. Derdin nedir arkadaş normal transfer neden yapamıyorsun. Caner oynarsa bu sene FB maçları haram.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...