Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Rikkie said:

Ezmediler be abi, çok bayıktı maç, sadece daha şanslıydı japonlar :p

Bir de o Honda gerçekten japon standartlarının üstünde bir futbolcu, şampiyonlar liginde cska'nın sevillayı elediği turu seyrettikten sonra adamın %100 pure japon olduğunu duyunca oha demiştim.

üstün japon teknolojisi kazandı honda için robot diyolar zaten gnfpıspksdfsn.
Sosyal ağlarda paylaş

Alcadras said:

DarKRideR said:

Cemil said:

Federico İnsua ----> Bursaspor.

şu olursa ciddi anlamda şimdiye kadar ki yılın en başarılı transferi olacak sanırım

star haberde gördüm şimdi insua kesin bursa'da falan diyorlar.

lan yalnız ben hangi kafayı yaşamışsam o an, emiliano insua sanıp yılın transferi demiştim afsdsfdfsd

şimdi görünce fark ettim federico olduğunu

olsun o da çok çok iyi adamda asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Fener Ronaldinho haberleri pörtlemeye başlamış yine sağda solda :) bi transfer sezonuna daha hızlı giriş yaptık eheh, allahtan Adriano Roma'ya geçti daha yeni yoksa bi bu kadar da Adriano haberi dinleyecektik

Ronaldinho ve Alex iyi arkadaşlar, Alex'le brezilyada oynadığında iyi anlaşıyordu da eski Alex kalmadı :) Garibim bir Semihle o seri verkaçları yapabiliyordu uzun süredir de ilk geldiği zamanlardan faklı oynuyor. O değilde Selçuk ve Blica yada Deniz Ronaldinho ile mi oynuyacak valla ayıptır Ortega Ceyhun'dan sonra kaldıramayız dünya kaldıramaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Diamor said:

manchester united mesut özil ve elia'yı izlemeye almış.

mesut

Sen ben gibi adamlar sanırım onlar, kulüple bağlantıları fanzone üyesi olmaları sanırım. Dikkat edersen direk scout ismi yazmıyor, nikler yazıyor. Orada fanzone scoutlarımıdan nileppezdel bunu önerdi de diyebilir dfsdf bi de kulübün izlemeye aldığı oyuncuyu duyurması "hadi elimden kapın bu adamı" demekle aynı şey. Orası taraftar bölümü kısaca :) en azından ben öle biliyorum

Ha konuya dönersek elia biraz daha pişebilir ama scholes yerine mesut düşünülebilir gayet, o ışığı veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:

Elia one-match wonder da çıkabilir, alex ferguson öyle transfer yapıcak adam değil de mesut kendini kanıtlayacağı kadar kanıtladı aslında bundeligada, almanyayla iyi bir turnuva da geçirirse belki direk alırlar :p

Elia one-match wonder değil yalnız, çok iyi performans sergiledi hollanda liginde ordan Hamburg'a transfer oldu. Süperstar adayı Stoch'u Elia'nın boşluğunu kapatır belki diye kiralamıştılar.
Man kalitesinde olup olmadığına da muhtemelen bu dünya kupasından sonra karar verilir =))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...