Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

abi şimdi millet stoch'a laf atıyoda, bişey söylicem, biçok insan 2 gün önce stoch için "ebebebeele chelsea iyi oyuncuyu bırakır mı ebebaebjeaae " diyodu, şimdi quaresma için aynı şeyi sorucam , inter iyi bir oyuncusunu bırakır mı sizce ? neyse hayırlı olsun, bok atıyosun diyceksiniz belki ama kaç gündür okuyorum stoch hakkında yazılanlarıda, baya bi kıskançlık durumu olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ya queresma'nın alanın elinde patlaması durumu tamamen gittiği takımlarla alakalı.
inter'e gitti, mourinho'nun sisteminde pure winger oyuncular yalan oluyor(bkz: roma'dan alıp milan'a kiraladıkları brezilyalı kanat oyuncusu, adını unuttum).
chealse'ye gittiğinde de adam malouda'yı mı kessin anelka'yı mı yoksa joe cole'u mu?
tam iş yapabiliceği, kariyerinde tekrardan yükselişe geçebiliceği bi takıma geldi, hayırlı olsun beşiktaşa.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi juventus ne olurdu bilemeyiz de milan o kadroyla, o transfer politikasıyla, o oynayış tarzıyla, leonardoyla yine romanın üstüne çıkamazdı. Ki bu sene gerçekten iyi oynadılar, spaletti döneminde de gayet iyilerdi yani öyle kötü oynayıp da bu hale geldiler falan da değil aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

guernica said:

ya queresma'nın alanın elinde patlaması durumu tamamen gittiği takımlarla alakalı.
inter'e gitti, mourinho'nun sisteminde pure winger oyuncular yalan oluyor(bkz: roma'dan alıp milan'a kiraladıkları brezilyalı kanat oyuncusu, adını unuttum).
chealse'ye gittiğinde de adam malouda'yı mı kessin anelka'yı mı yoksa joe cole'u mu?
tam iş yapabiliceği, kariyerinde tekrardan yükselişe geçebiliceği bi takıma geldi, hayırlı olsun beşiktaşa.

Ya Anelka adam mı? Malouda da eh işte. Yetenek açısından bakarsak Quaresma ikisini de ezer. Ama Quaresma profesyonel değil, sorunlu bir adam.

Roma da kötü takım demiyorum da kadrosuna bakarsan Totti hariç world class denecek adam yok bence. Adriano yetenek olarak world class oyuncularla dolu takımlarda rahatça oynayacak bir adam. En üst düzeyde oynamalı yani. Ama o da profesyonel değil işte
Sosyal ağlarda paylaş

En iyisi Quaresma mı dedim ya? =D yetenek olarak Quaresma, Anelka'dan üstün. Malouda'dan da üstün bence. Ama yetenekli adamlar illa iyi yerlere gelmiyolar. Sergen'i örnek verebiliriz, yetenek olarak gayet Avrupa'nın büyük takımlarında oynayabilirdi. Ama kendisinin de dediği gibi adamı araştırınca karakterini öğrenip caymışlar işte transferden :D
Sosyal ağlarda paylaş

q7 gelsin essin sonra övülür / bok atılır. şimdi birşeye cevap vermeye gerek yok zira türkiye ligine 60 gömlek büyük yeteneği. zira nasıl sergen o ciddiyetsizlik ve umursamazlığıyla 4 büyüklerde oynadı, q7 de her seferinde tamam başarılı olamadı, umursamaz ama muhteşem bir yetenek denilerek barcelona inter ve chelseade denendi.

deplasmanlarda oynamasın inönüde ve derbilerde oynasın yeter. formunu bulursa tek başına yönetir. bulamazsa da en kötü 2. tabata olur bir miktar bonservise geri satılır çok büyük mali zarar vermez
Sosyal ağlarda paylaş

ohooo mynetin söylediğine ne bakıyorsunuz.

q7 hayırlı olsun beşiktaşa bu arada.

beşiktaşın hagisi olabilir bence. schuster düzgün kullanabilir bence bu adamı. medya eğer "alem" olayına çok takılıp adamı yıpratmazsa tabii.

edit: sercan hakkında hurriyet linki de gelmiş. valla benim bildiğim sercan bursayı bırakmaz şu durumda beşiktaş için bence. ama gitmişse hayırlı olsun ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma ve sercan kesin

robinho da bitmek üzere diyorlar

ama bjk patlar yine 1 sene alışamaz bu adamlar birbirine =)

tutarlı transfer yapmayı beceremiyosunuz

bkz. quaresma neyse de robinho gelirse TR liginde fiziksel savunma, yıpranmaya dayanıcak adam değil

sercan da zaten fiziksel olarak zayıf

bakalım robinho da gelirse TSL'nin en hızlı takımı olur bjk ama cacık olur mu bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...