Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Arkasokak said:

fm tadında yaşıyorlar hayatı. elde kalan son 5 milyonla herkese 5 milyon teklif ediliyor. son saat son dk hangisi bağlanırsa artık :)

haha aynen aklıma bu geldi benim de. bütçe zorluyo olmuyo, player search, filter MC, filter unrealistic targets diyip elde kalan son parayı sırayla teklif ediyolar :)

Rijkaard'a yazık valla. Adama dün sormuşlar transfer olayını, adam gülümseyerek eliyle para işareti yapmış türkçe "paraa paraaa" demiş. Ağlanacak halimize gülüyo adam, sırf şu sempatik tavrı bile bu adamı uzun süre burada tutmak gerektiğinin göstergesi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

Rewendor said:

haldun?

haldun burda olsa 2 güne bitirirdi gerekli tüm transferleri.

haldunun niye istifa ettiğini anlamadınız hala , gs da para bitti haldunda aşk bitti , değil haldun kralı gelse para olmadıkdan sonra transfer yapamaz.

galatasaray'ın parası ne şekilde bitti söylersen sevinirim.. borçlarınızı ödediniz gibi bir geyik yapmadan yalnız..

GS DE PARA YOK trolünü şey falan mı sanıyosunuz : "yayın geliri, kombine geliri, oyuncu satışı geliri vs geldi işte 30-40 milyon dolar falan civarı bi para, bastım -borcu öde- butonuna bütün para gitti bizde de para bitti.."
Sosyal ağlarda paylaş

haldun üstünel'in de niye istifa ettiğini söyliyim,

h.üstünel GS futbol şube sorumlusu idi, aynı zamanda üst düzey yönetici olan bir adamdır. son derece başarılı, eğitimli, kariyerli ve bize de gösterdiği yüzü son derece samimi bir adamdır.

GS şirket birleşimi konusu olduğu için yeni bir yapılanma gerekiyordu.. mükemmel başkan polat kankası adnan sezgini bu yeni oluşumun başına "genel müdür" yaptı.. bundan önceki durumu haldun üstünel'in altında çalışan ve yerel transfer işlerine bakan bir yönetici olan adnan sezginin efsane bir kararla h.üstünelin üstüne monte edilmesi..

hangi üst düzey yönetici (aynı düzeyde eğitim almış vs bir insan), lise mezunu ve gerçekten başarısız bir adamın altında çalışmak ister? ismini kötülemek ister mi? sahip olduğu ünvanı kaybetmek ister mi? tabi ki istemez, buna zorla istifa ettirmek denir..

yok para bitti aşk bitti falan.. nerelerde okuyosunuz nerelerden öğreniyorsunuz bunları çok merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...