Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Valla ne olduğunu hatırlamıyorum da bayağı aylarca top oynayamadı evvelki sene, hatta artık tükendi adam bitti bu saatten sonra falan diyoladı milli takımdan falan da kesmiştik. geçen sene bayağı oynamış ama istatistiklere bakarsak. Milli takıma da tekrar çağrıldığına göre toparlamış demek ki.

Ben GS alsın isterdim bu adamı, gayet güzel toparlardı bizim şu saçma ortasahayı kötü oldu kaptırdığımız.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Valla ne olduğunu hatırlamıyorum da bayağı aylarca top oynayamadı evvelki sene, hatta artık tükendi adam bitti bu saatten sonra falan diyoladı milli takımdan falan da kesmiştik. geçen sene bayağı oynamış ama istatistiklere bakarsak. Milli takıma da tekrar çağrıldığına göre toparlamış demek ki.

Ben GS alsın isterdim bu adamı, gayet güzel toparlardı bizim şu saçma ortasahayı kötü oldu kaptırdığımız.

Aynen katılıyorum,çok yazık oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Emana için 8 milyon euro istiyor Real Betis.

Cümle alem farkında Galatasaray'ın berbat başladığının ve transfere ihtiyacı olduğunun.

İnce eleyip sık dokuyan yönetimin müthiş başarısı işte.

Hiç kimse gelmez bu saatten sonra. Saçma sapan bir adam getirirler, geleceğin yıldızı çok ince dokuduk aradık bulduk derler.
Sosyal ağlarda paylaş

HÜRRİYET said:

Zalayeta bombası

Uzun süredir peşinde koştuğu eski futbolcusu Ariza Makukula’nın transferini yüksek maliyeti yüzünden gerçekleştiremeyen Kayserispor, Uruguaylı Marcelo Zalayeta ile anlaştı. Dün gece Kayseri’ye getirilen golcü futbolcu, bugün sağlık kontrolünden geçtikten sonra sözleşme imzalayacak.

32 yaşında ve 1.88 metre boyundaki Zalayeta, kariyerindeki en büyük patlamayı Juventus’ta yaptı. 1997’de İtalyan ekibine gelen Uruguaylı futbolcu, burada fazla forma şansı bulamadı ve Empoli, Sevilla, Perugia takımlarına kiralandı. 2007’de Napoli’ye giden Zalayeta, bir yıl sonra bu kez Bologna’ya kiralandı. Tecrübeli futbolcu geçen yıl Bologna’da oynadığı 29 maçta 4 gol attı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...