Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

geçen senenin şampiyonluğa en buyuk adayı, transfer şampiyonu, uefa kupası finali oynicak kadrosu(size göre yine tabi) 2. nin 10 puan gerisinde 3. olmus siz hala geçen seneyle aynı muabbetlerini yapıosunuz. biraz gerçekçi olun yahu.
geçen yıl kewell,baros ve hakan balta sakattı.onun dışında 2. yarıda salaklık yapıp nonda gönderildi.forvetsiz oynadık sezon boyunca (jo adam değil).onun dışında artıdan mustafa sarp vardı ki bu senede var eğer transfer yapılmazsa bu senede pek umudum yok
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda ilk kez bir fanatik haberinin gerçek olmasını umuyorum. O kadar beğeniyorum ki adamı fanatik haberine bile inanmak istiyorum o derece.
Altidore Galatasaray'a demişler :D

Bir de FCN ki baya yakınlar sanırım yönetime,Polak veya Grella tarzı bir adam alınsa bile kesin yanında birisi daha alınacak diyorlar.
Ama yani gereksiz bence yedek olarak Sarp-Barış-Ayhan-Musa idare eder orda. Bize gereken harbici futbolcu.

Kadro yapısı olarak da kendi sahamızda Cana'yı tek ön libero kullansak, deplasmanlarda derbilerde de yanına bi tane daha çaksak olur aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

altidore overrated diyorsunuz da altidore ne zaman böyle adından çok söz ettirdi veya peşine takımlar düştü ki

zaten ortalama bir futbolcu şuan da, sadece gelecek vaat eden bir yetenek ki adı adam gibi sadece bu dünya kupası'nda anıldı.

FM'ciler hariç adamı tanıyan kimse yoktu desek abartmışta olmayız, adamı hemen overrated ilan ettiniz.

Bursa peşindeydi aslında diyecem de Turgay var o tip futbolcu, daha iyi bence o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...