Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Raid Progression Refinements

Rikkie

Öne çıkan mesajlar

HARDMODELAR KARAKTER YARATMA EKRANINDA PALADİN SEÇEREK BAŞLADI!

Buff homogenization geliyor bu arada. 10man olayını sevdim ama bunu sevmedim pek.

said:
We really don't want the buffs and debuffs you bring to be the reason you get a spot in the raid. We hate the thought of kicking a good player for a bad player because the latter provides so much of a dps increase to everyone else. We hate the thought of not being able to raid with your friends because playing raid buff Tetris is more important to your success.

Raid buffs and debuffs exist for two main reasons:

1) They encourage you to bring a diversity of classes and specs rather than stacking whatever is highest dps at the moment.
2) They make you feel more powerful in a group than when you're solo. For an MMO, WoW is pretty soloable, so we like for it to feel really awesome when you're in a group.

Whenever we read "Without my buff, there is no reason for a group to take me," our typical response is: awesome. You'll have to figure out another reason why they should take you. Whenever we read that a particular buff is the driving decisions behind why you took one player over another, then we know we still have some work to do.

There will be more buff / debuff consolidation in Cataclysm. I look forward to the day when the raid buff everyone brings dominates less of the forum discussion.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

hadrmode oyunu basliyan arkadaslar arasinda tek night elf olup stormwind e kosmaktir dusuk levellarda

iki sekil yapilabilir bu kutsal yolculuk

1-STV den westfalla
2-menethil den loch modan- dun morogh a

yolda 322434 kere geberirsin, STV yi secersen salak gibi birde ustune hort genkler

teeey teeey
ne pri ile baladım 2005 haziranda 11-12 falandım cıktım menthile geldim ordan basladım kosmaya yolda bi yerde öldüm o Searing Gorge da ki mezarlıga attı ordan nasıl gectigimi bilmiyorum artık
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 35-40 civarinda loch modandaki 10-20 arasi allylar felaket zorluyordur :p

wetlands desen kervan gecmez kus ucmaz

arathiden ciktinmi kaptirip gidiyordun ehuehu, tek sorun arathiden cikabilmek

sagolsun su salak trolleri keserken bir ally paladin takildi pesime, herif loch modana giden tunellerin roaya kadar kovaladi arathiden, dedim bari buraya kadar geldim bi badlands FP aciyim

ehueheu
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

sagolsun su salak trolleri keserken bir ally paladin takildi pesime, herif loch modana giden tunellerin roaya kadar kovaladi arathiden, dedim bari buraya kadar geldim bi badlands FP aciyim

ehueheu

Sorun şu ki o yolu bilen pek kimse yoktu işte. Hani wetlands loch modan tünelini nerden bilcek ilk charını kasan guide kullanmamış horde.

Ben ilk başta redridge'den çıkmaya çalışmıştım mesela, burning steppesde ölmekten çıldırmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben o yolu ilk gittiğimde direk yetoydum 12 falan level gemiye bindim wetlands e geçtim, 3-4 nighelf toplanmışlar tepelerinde level 3X~ biri vardı topluca geçmiştik bizi korumuştu o level 3X asfjkhsdfhs IF nin girişe ilk geldiğimde fln ohaa fln oluşumu hatırlıorum misal :P

gerçi ben o konuda sansliydim darnassus un girisini bile yüksek levelli biri götürmüştü :D
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Viktor said:

ehueheu

Sorun şu ki o yolu bilen pek kimse yoktu işte. Hani wetlands loch modan tünelini nerden bilcek ilk charını kasan guide kullanmamış horde.

Ben ilk başta redridge'den çıkmaya çalışmıştım mesela, burning steppesde ölmekten çıldırmıştım.

ally icinde gecerli aynisi
benide blackrock mountainda farm almislardi, mountaindan iniyorum dragonkin gelip kafama vuruyor oluyorum

hatta dedim UO gibidir belki, azimle hayalet olarak stormwinde kostum, graveyardda reslendim hooop oldugum yerdkei graveyarda atti

meh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...