Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LoTR: War in the North

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

warner bros:

"As part of the continual review of our business operations and fluctuating market conditions, we have had to make reductions in our WB Games Seattle workforce," a spokesman told Kotaku. They didn't specify what types of jobs were lost.

lol birileri baltayı yemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
Redeagle said:

O oyunda her class için topu topu 3 yetenek vardı diye biliyorum. Bir şeyi bir şeye ataman gerekeceği kadar bir numara olmaması lazım. O yüzdende sabittir her şey.

3 başlık altında her başlığa 6 yetenek gelecek şekilde toplam 18 skill var diye biliyorum mesela 1.ci başlığın altındakine bi puan verdik ana ekranda 1.başlığı aktive edecek büyü tuşuna bastığımda bütün alt skill'ler de mi aktive oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Üşenmedim gömdüğüm yerden çıkartıp oyunu açtım.

Level up durumunda skill seçtiğin yerde altta çıkan yazıları okursan seçilen skillin 1,2,3 tuşlarından hangisiyle aktive edileceğini belirtiyor. Bunun dışında o özel yeteneğe ait upgradeler için bilgilendirme yazısında hangi yeteneğe aitse o yeteneği kırmızı yazıyla belirtiyor. Belirtmese bile hangi tuşa ait skille bağlı olduğunu söylüyor. Bunların dışında birkaç tane pasif buff veren skillde var.

Aktif skilller 3 tane. Kalanı upgrade.
Sosyal ağlarda paylaş

vay arkadaş çok mu dandik olmuş ne? yakışmıyor yahu lotr gibi bi filme ..:/

çok teşekkür ederim yardımından ötürü .. madem açtın bi soru daha soriyim:) benim elemanlara alet edavat veriyorum upgrade falan alıyolar oyundan komple çıkmadan karakterler arası geçiş var mı? bölüm atlayınca çıkıyo ama onu beklemek ölüm varmı bildiğin bişe?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...