Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LoTR: War in the North

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

bethesdanın oyunları var işte ama fallout dünyası da hiç iç açıcı bi dünya diilki abi. her taraf pislik dolu. oblivion desen onda da moblarda level scaling var saçmalığın daniskası. morrowindden de bıktım artık kaç kere oynadım belli diil. skyrimde bakcaz harita ne kadar büyük olcak. çok büyük olmaz ama heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Lath dediğin şekilde birşey yapmaları için çok fazla emek ve iş gücü gerekiyor. Shire'dan Gondor'a ilerleyen bir oyun istiyorsun ki birazda sandbox olmalı bölgeler, sadece mekanları yapmaları bile çok fazla iş, çok fazla mali yük olur ki dediğim gibi o parayla MMO yaparsın. ( Zaten öylede yaptılar ) Oblivion'da öyle bir harita yaptılarda demeyin. 2 adımda Shire'dan Bree'e gideceksem hiç bir anlamı kalmıyor loreun/oyunun...

Lotro'da o dediklerini yapabilirsin ( hoplayan, zıplayan tipler çok yok olanı da görmezden gel bi zahmet ) ki Lotr dünyasını çok başarılı bir şekilde yansıttılar. Özellikle Moria'ya girince oha diyorsun ben şahsen Moria'dan çıkacağım günü iple çekmiştim oyunu bırakasım bile gelmişti :). Free'de oldu zaten yine bir dene bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...