Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:

di said:

LucifeL said:

@napae ben kimsenin kahramanı değilim aynı yorum senin içinde yapılsa ben aynı tepkiyi veririm.

Abi adam hic bos durmuyor. adsadsaas
ya sizin birşeyi anlamıyorsunuz galiba kimseye sarkıtığım falan yok sanaldan da birilerine yazacak kadar da daha düşmedim allah binlerce şükür neden yani normal bir tepki verince hemen meriçmiş muamelesi yapıyorsunuz ki yoksa öle olduğunuzdan mı?
Sanaldan birine yazmak neden düşmek olsun ? Öyle evlenenler var
Sosyal ağlarda paylaş

baydı, çok uzadı bence dylan üzerinden prim yapma çabası. alakalı alakasız herkes vuay bi defa muhabbet geçti, acayip prim yaptı muhabbettekiler, hadi fırsat yine çıktı yine vuralım; belki bu sefer biz acayip popüler oluruz moduna giriyor. kötü ve eğreti gözüküyor bence.

ben de paladinlik yaptım şimdi, kızı kolladım falan of, hadi bana yüklenin.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

insanları birbiryle kıyaslama hakkını nerden buluyorsunuz?
Yani nedir bu ? Benım güzel ya da çirkin olmamla alakalı bi soru soruldu mu size?
Adam gibi kaliteli geyik yapamıyorsunuz artık.Kendinize gelin eglenceli ya da esprili değilsiniz.

Dağılabilirsiniz.

euh euh

foto koyupta sonradan gelicek şeyler için

önceden rica etmek gerekir

bak ben koydum isteyen istediği ile kıyaslasın yorum yapsan çirkn desin fln

DENMEMESİNİ İSTEEYDM

gider buraya değil masamın üzerine koyardım
Sosyal ağlarda paylaş

dostum burada kimsenin dilanla kişisel bi problemi olamaz. yapılan yorumlardaki güzelsin çirkinsini hala fiziksel olarak bi eleştiri olarak algılayan varsa, zaten hata yapıyo. bu dışavurumlar overall davranışlarla ilgili. porş muhabbetinden sonra halaa böyle foto koyup awkward silence şeklinde beklemek, foto koyanın bi prim beklentisi olduğu yönünde uyartı bırakıyo bizde. biz de otomatik savunma olarak karşı tarafı çürütmeye çalışıyoruz. yoksa o muhabbetlerden sonra özeleştiri yapıp bi şekilde kendini sevdirmeye çalışması (ha buna da zorunluluğu yok) yerine foto koyup sanal ortamda kölem olan userler görmek istiyorum mantelitesi hoş değil. yoksa güzel çirkin banane, nikah mı basıcam? paticik albümün amacı aa ne kadar yakışıklıyız, ne kadar güzelizi paylaşmak değil. albümün amacı akan zamanda dondurduğun anları paylaşarak, maziyle bugün arasında aktüel oluşturmak. genelde fotolar belirli bi subject üzerinde konuşmanın ardından gelirken, dilanın zötönk diye "selam, bu da ben" şeklindeki fotoları sırıtıyo, kimse kimsenin egosu için, hele ki sanal ortamda birbirinin hormonlarına hakim olma çabasında bulunmaya hakkı yok. biraz özeleştiri lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

dylan'la zamanında öyle çok uğraşıldı ki, kız elindeki en değerli şeyle (fiziği mesleği parası arabası vs.) şimdi insanların üstüne gidiyor, siz ne derseniz deyin ben güzelim, mankenim, param var, ne kadar alay ederseniz edin moduna geçiş yaptı. bu yüzden de zırt pırt resim koyuyor, ki koyduğu resimler de ortalama bir türk erkeğine göre etkileyici resimler. zamanında ezilmiş egosunu böyle ayakta tutuyor. ben saygı duyuyorum dilan'a. ama fiziğinden başka bir şeylerle de kendini göstermeli artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...