Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

gözü pansumanlı olanın küpesi şey mi yani kulak memesinde koca delik açan küpelerden mi?

abi acımıyor mu onu yaparken? benim merağım vardı öyle bişeye en ufak boyundan yaptırcaktım da, kulagımı normal şekilde deldirdikten sonra vazcaydım çünkü onun acısı bile yetti
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

gözü pansumanlı olanın küpesi şey mi yani kulak memesinde koca delik açan küpelerden mi?

abi acımıyor mu onu yaparken? benim merağım vardı öyle bişeye en ufak boyundan yaptırcaktım da, kulagımı normal şekilde deldirdikten sonra vazcaydım çünkü onun acısı bile yetti

koca deliği bir anda açarsan açır tabi..
onların ölçüleri var bi kaç ayda yılda bir o ölçüleri bir mm olarak büyütüyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

evet tünel o kulağımda ki . Kendim açtım onu. acıyor biraz ama hani bi anlık bi acı var. 15 20 dk sürüyor. Daha sonra fazla bir ağrı yaşamadım ben. Fil dişi alıyosun sonra ona vazelin sürüp genişletiyosun ama sana tavsiyem bu işleri pek bilmiyorsan git bir piercingciye 3 dk da yapar :) . istanbul daysan gel yanıma bir gün olmadı ben seni benim arkadaşın yerine götüreyim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:
evet tünel o kulağımda ki . Kendim açtım onu. acıyor biraz ama hani bi anlık bi acı var. 15 20 dk sürüyor. Daha sonra fazla bir ağrı yaşamadım ben. Fil dişi alıyosun sonra ona vazelin sürüp genişletiyosun ama sana tavsiyem bu işleri pek bilmiyorsan git bir piercingciye 3 dk da yapar . istanbul daysan gel yanıma bir gün olmadı ben seni benim arkadaşın yerine götüreyim ^^

Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

vaniLLe said:

kaslar biraz daha kisaltilsa daha güzel durcak sanki.
fazla uzun dureyolar, takilmadan edemedim.
dur smiley koyyim de bok atmis gibi durmasin :D

nilcim bebişim diese komentare möchte ich von dier auf deutsch :)

ne gerenk var seker, hos olmuyor ayrica forumda almanca konusmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Benim bilmediğim birşey mi var niye herkes vanille ile almanca dertleşiyor ? Bir anda " ahahaha jawohl es reicht ahahaha " diye şeyler yazıyorsunuz ? Yoksa yalnız kalan taraf aramızda özel bir ilişki var çok yaknız biz aslında havası mı vermeye çalışıyor ?

ben bisi yapmiyorum valla, onlar baslatiyo sdfuh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...