Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

intihar girişimi

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

tam netten baktım yazıyordum, 10 metreymiş.

oha, atlarken baya tırsıyoduk haklıymışız.

hatta birgün bir arkadaş çıktı atlamaya, antrenör geldi tam o anda ya ordan atlarsın ya da atlamadan inersen dayak yersin demişti çocuk bismillah diyip bırakmıştı kendini ama bembeyaz olmuştu korkudan asjdaskdhaskjdas

abi, bişiler demeye çalışmışsın da iki mesajdır olmamış. ne kulesi ne antrenörü

WITIF?
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

hatta birgün bir arkadaş çıktı atlamaya, antrenör geldi tam o anda ya ordan atlarsın ya da atlamadan inersen dayak yersin demişti çocuk bismillah diyip bırakmıştı kendini ama bembeyaz olmuştu korkudan asjdaskdhaskjdas
bu postu esnediğin için gözün kapalı yazmış olmalısın çünkü anlatmaya çalıştığın şeyde eksikler var abi :)
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

sipeyskeyk said:

bu postu esnediğin için gözün kapalı yazmış olmalısın çünkü anlatmaya çalıştığın şeyde eksikler var abi :)

deli misiniz olum.
yazmis iste adam, nesini anlamiyosunuz ?
sipeyzkeyk said:

atlama kulelerinin 3. katı kaç metreyse o kadardan atlıyorduk biz de antremanlarda, sonra antrenörümüz kule size yasak deyip kızıp bizi dövüyordu, tey tey...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...