Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğru

karapersembe

Öne çıkan mesajlar

Ya dedim ya, her görüşü belirtmek zorunda değilsin. Ama belirtirsen bir şey diyemem. Ben cidden anneme çirkin desen ne diyebilirim ki? "Öyle direk söylenir mi öküz" derim. Ben de o kitap kurgdur desem aynı lafı hak ederim. Ama saygısızlı kdeğildir zira o kitap kutsalsa Tanrı tarafından yazdırılmıştır, değilse kurgudur. E ben kutsal olmadığını düşünüyorum, öyleyse kurgu olduğunu düşünüyorum. Bunun neresi saygısızlık? Sadece mantık yani. Eğer buysa, öyleyse bu şeklinde.. Aman neyse, dediğim gibi gidip kimseye senin inancın yalan bohohoeyt demem yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Götün çok sıkıştığında, yardım edicek hiç kimsen yokken ettiğin dualar kime olur acaba. Noolur böyle olsun hiç mi demiyorsun? İnanmıyorsan inanmamanla kal millete inanıosun şöyle böyle demen yanlış ve sinir bozucu arkadaşım.

Abi oda çok komik ama ya adam inandığı şeyin tersi milyon tane şey yapar. Sora bi tarafı sıkışınca dua eder. Dua bilinç altından gelir. Demekki inançta o yoldan geliyor. Ve daha neler neler. Uzun ve derin meseleler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Nilep şimdi senin dediğin kurgu yazarı hikayesi cümlesinin gerçek anlamı şudur;

Muhammed dünyadaki en büyük yalancı ve dolandırıcıdır.

Bu lafada saygı gösterenler ve sevenler tarafından sinirlenilmesi normal.Örneğin biri senin annene arkdaşına filan xxx diyip arkasından konuşsa sende kızarsın üzülürsün.

Bunun gibi
Sosyal ağlarda paylaş

kimse kimsenin inancına saygı duymak zorunda değil.
sizde kafirler diyerek inanmayanlara saygısızca davranıyosunuz ona bakarsanız.
abartmadığın sürece dalgada geçsin neyine gocunuyosunuzki.
ben inançlı olupta susan, sessiz olan adama saygı duyarım. bıt bıt ötüp yok din ve allah ile ilgili vaaz verene değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...