Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

F.E.A.R. 3

moriQ

Öne çıkan mesajlar

said:
Başarılı FPS serilerinden F.E.A.R. devam kararı aldı. Warner Bros.'dan yapılan açıklamaya göre yeni F.E.A.R. oyununu Day 1 Studios geliştirecek. Bu şirket, daha önce F.E.A.R. oyunlarının konsol sürümlerini hazırlamıştı. Yani bu kez işin içinde Monolith yok. Bu yeni yapımda Alma geri dönüyor, ama bu kez yalnız değil; her biri güçlü 2 oğluyla dönüyor. İlk bilgilere göre, oyunda co-op oynanış da olacak. F.E.A.R. 3, PC, PS3 ve X360 platformları için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil.

http://www.youtube.com/watch?v=Hfl_puW9YPM

helal
Sosyal ağlarda paylaş

Trailerı beğenmedim, kan falan yok, çok sahte durmuş.

Konu süper gibi çünkü Fettel, Point Man ve de muhtemelen Becket aynı oyunda olacak. Öte yandan Monolith'in yapmıyor olması büyük bir eksi olabilir. Co-op'u kotarırlarsa inanılmaz iyi olur.

Özenle korsan oynayacağım. 2. oyuna verdiğim paraya saysınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiçbi zaman anlamadım
fear 1 çıktığında oynadım bitirdim. sonra bissürü fear çıktı böyle iki ayağında. biri başka firma biri başka firma flndı sanki öle bişiler olmuştu noldu?

konudan da zerre haberim yok ha. 1'i oynadım bitirdim hatırlıom sonunu fln ama hiç bilmiorum naptık noldu da öle oldu:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Black-ice said:

ben hiçbi zaman anlamadım
fear 1 çıktığında oynadım bitirdim. sonra bissürü fear çıktı böyle iki ayağında. biri başka firma biri başka firma flndı sanki öle bişiler olmuştu noldu?

konudan da zerre haberim yok ha. 1'i oynadım bitirdim hatırlıom sonunu fln ama hiç bilmiorum naptık noldu da öle oldu:D
aynen :) çokta tırsmıştım oynarken bitirememiştim.sonra diğer oyunlarını oynayayım felan dedim baktım siteler dergiler hep düşük puan vermiş bulaşmamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

ben sadece 1. oyunu ve sonrasında çıkan ek paket mi neyse onu oynamıştım. sonra oynamadım bi kaç tane çıktı. bunlardan hangisi oynanır?

Ben ek paketleri hiç oynamadım çünkü previewlarda çok kötü yorumlar alıyordu. Sonradan oyuncular da genel olarak beğenmedi. Taşeron yaptırmışlardı. FEAR 2 oyna.

2. oyun yani FEAR 2, ilk oyundan daha iyi bir oyun. En azından singleplayer olarak öyle. Atmosferi, gerilimi, hikayesi, oynanışı daha başarılı. Sorunu biraz konsol port olması ama rahatsız edecek kadar olduğunu düşünmüyorum. Mouse kontrolü falan rahatsız etmiyor yani ancak port olması grafikleri engellemiş. Engellemiş yazdım çünkü kesinlikle kötü değil. İlk oyun PC grafiklerini ileri götüren, bilgisayar kastıran birşeydi, o yüzden Monolith'den benzer bir beklenti vardı.

3. oyunu yine taşeron yaptırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Revangelis said:

oyun direct2drive da 67-68 lira, steamden daha ucuz
ayrıca steamworks olması lazım ama ona da emin olamadım
direct2driveda 3rd party download required yazıyo ama steamle alakalı bişey de yazmıyo, eğer dediğim gibiyse oradan alıcam da, var mı bir bilgisi olan?

merak eden varsa direct2drive a sordum drm steammiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...