Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Majesty 2

Sam

Öne çıkan mesajlar

apis, 4 tane trading post'u olabildiğince erken bulup tepelerine iki tane upgraded guard tower koymak çok önemli. etrafı ucuz explore flag'lerle keşfedip rogue inlerini de yık. erich'e guard flag koyacak kadar param yoktu, öldü gariban ama gene de son iki günde tamamladım 35k'yı. son 5 günde flagleri kaldır, şehre dalan fire elem'leri 300-500g ile öldürt. lightning'ler o kadar sorun değil. son 2 günde hala 2-3k açığın varsa retortion yaparsın.

bu arada rujlar da imba olmuş ilk oyuna göre, stunlock'tan çıkarmıyorlar dragon bile. tanka bile gerek kalmıyor. canavar olsam nerf isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

O görevde 3 tane ranger guild kurdum, bir tanede lords hall yapıp lvl 27 archer çıkarttım. Sadece bu kadar harcama yapıp trade postların en azından 3ünü çabucak bulursanız gelen görevle zaten 20k küsür para oluyor. o hızlada elemantaller gelmeden görev tamamlanıyor. Rangerlar iyi çünkü rogueları alabiliyorlar, explore işi onların zaten. Koruma görevlerine çok istekli yaklaşıyorlar. Tabi vakit geçerse sırf rangerlar elemantallerde patlayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda onunla uğraşıyorum, saldırıya henüz geçmedim ama biraz daha hazırlanıp saldıracağım. sonucu yazarım. :)

şimdi bitirdim ama en uzun bu sürdü, en zorlusuydu diyebilirim şimdiye kadarkilerin. 100 gün filan tuttum adamları, 2 x rogue & ranger & warrior & cleric guild + birer dwarven & elven setllement + lord hall'dan paladinler ve wizard getirdim. iksirine kadar kökledim filan. her nasılsa tarikatçıların barakası yıkılmış, bir dönem saldırmayı bıraktılar. haramilere çullandım. elfleri lowbie'lerimi indirdi bayağı ama bungalow yıkınca yapı paydos zaten. sonra da bütün haşmetimle batıya dönüp öbürlerini de fethettim. (:P)

işin özü tonla adam yapıp, lvl aldırıp, iyi donatmak. explore için yollamayın kimseyi son ana kadar doğuya, çok pis genkliyor elfler.

son bölümde 30 gün filan herşey yolunda gitti, sonra taç olayı aggro almamaya başladı, yattara. düşünmek lazım nasıl yapmalı, o kadar temple kuracak ve savunacak durum pek yok çünkü önce bel doğrultmadan. ilk oyundaki day of reckoning gibi son bölüme kadar kolay, son bölümü aşırı zor yapmışlar anlaşılan. :/
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

pretenders to the throne u geçebilen varmı?
tek yapabildiğim adamları tutmak.

Sol alt tarafa bir guard tower yapıp üzerine daima koruma bayrağı dik.

Sağ üstteki rogue-elf akını için ise önce 3 Guard Tower, ardından bir Dwarf kulesi dikmek yeterli oluyor. Oraya Hero bile göndermedim.

Mühim olan iki şey; Kalabalık olmak ve sol alttan gelen paladinlerin lvl alıp geri kaçmasını önlemek. Direkt orda kesmelisin.

Zaten Herolar belli seviyelere ulaşınca sal gitsin.

Edit:
Sam, taktik için sağol.

Jadelith, oyun baya baya güzel =)
Yanlız hırs yapmaya ve kaptırmaya çok müsait...
Sosyal ağlarda paylaş

paladin açık ara en güçlü tank, 3k hp, 200 dmg reduction ile geziyorlar 20'de filan. üstüne shield of faith vs çaktım mı invul mod oluyor resmen. blademaster'lar çok ezik geldi onların yanında ama KRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLMMMMMMMMMM KROOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLMMMM REYC açmak için yapıyorum bir tane temple varsa. elf speed bonus stacklendiği için 9 speed ile zerg rush yapıyorlar bosslara herolar. hatta iksir içmişlerse 10'u filan geçmeleri lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok güzel de, sondan bir önceki bölümde takıldım. Kastırdım heroları bi sürü level 15-20+ expert silah/zırhlı herom var, hepsini de partilere koydum ama eziyor demon advisor. Hele su AoE stun'ı yok mu.

Bol bol krolm,krolm yapıyorum arada da res ediyorum ama yok yani bi noktada para bitiyo adam da HP 10Kdayken bitiriyo beni :/
Sosyal ağlarda paylaş

Sen gene şükret haline =)

Bende 18k sağlık vardı son Hero yıkılmak üzere olan kalemin önünde can veririken.

O Demon Advisor neyse 20 tane lvl 17-18 Hero'ya bana mısın demiyor. AoE Stun'u çaktı mı...

Şaka bir yana yanında 2 Greater Elemental ile benim üssü basıyor bu edepsiz. Elementalleri aldıkçada yenisi geliyor ama Advisor inmiyor...

3. denememi de yarına yaparım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...