Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtiçi Kargo

Loxias

Öne çıkan mesajlar

UPS'de bir kargom var 17 saat olmus hala elime gecicek. araba son 17 saattir kimildamiyor bir de GPS koymuslar arabayi takip edin diye. Araba sabahtan beri ayni yerde.

08.04.2010 06:58 İZMİR HUB ŞUBEDEN GELDİ. ANKARA HUB
07.04.2010 20:27 KARAYOLU (34UH3702) İLE ANKARA HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ İZMİR HUB
07.04.2010 20:21 İZMİR IŞIKKENT SS ŞUBEDEN GELDİ. İZMİR HUB
07.04.2010 19:48 KARAYOLU (35TN887) İLE İZMİR HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ İZMİR IŞIKKENT SS
07.04.2010 19:45 GİRİŞ SCAN EDİLDİ (*****) İZMİR IŞIKKENT SS
Sosyal ağlarda paylaş

En güzeli aras kargo öğlen geliyorlar evine, eğer bulamazlarsa telefon ediyorlar ne yapalım diye bende karşıdaki bakkala bırakın sorumluluk benim diyorum, akşam da bakkaldan bi ekmek bide kargo alıp gidiyorum evime misler gibi.Yurtiçiyi beklemekten ömrüm çürüdü gece 11de gelmişliği bile vardı adamların.
Sosyal ağlarda paylaş

aras aralarındaki en fecisi

2 kere kargomu kaybettiler
1 kere depoda kaybettiler gittim kendim aradım dvd yi çamaşır makinasının altından çıkardım.
1 kere aynı gün içinde gitmesi gerektiğini belirterek evrak yolladım yanlış anlamışız yarın ellerine geçer dediler ertesi günde geçmedi.
3 kere geldik bulamadık ayağı çektiler.
artık kaç kere şu saatte gelicez deyip gelmediklerini hatırlamıyorum bile.

en temizi yine ups en azından gece 11 de bile kargo geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şeyi yaşamıştım bende. Kargo şehre ulaştı diye mesaj geldi 2-3 gün geçti ortada ne not var ne bir şey. Kargonun olduğu yere gittim adam gelmişler bulamamışlar sizi not bırakmışlar dedi. Hatta baya ters ters çıkışarak konuştu. Direk genel müdürlüğü arayıp şikayet ettim ertesi gün kuzu gibi geldi kargocu kapıda özür falan diledi.
HolyRaider said:

daha kötüsü ise, adamın elinde paketle yukarı kadar gelip kapını çalmadan evde bulamadık stickerı yapıtşrıması.
mümkün değil öyle birşey akıl mantık yani.

işleri güçleri yok senle m idalga geçicekler

Dalga geçmek değil de işi ciddiye almamak bu. Adamlar telefon numarası alıyor kargoyla ilgili durumları bildirmek için. Şimdiye kadar 10-15 paket getirttiysem yalnızca birinde aradılar beni evde yoksunuz napalım diye, onu da ödemeli aradılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
En tatlısı Aras Kargo.
Koca mobilya sipariş ettim, getirip eve bıraktılar. Kargo parasını ben ödemeyi unuttum, onlar da almayı unuttu parayı. Bidaha da arayıp sormadılar, bir kere ben aradım gelin parayı alın dedim, karşı apartmana uğrayıp bize uğramadılar.

Daha komiği bir keresinde ofise kargoyu bıraktı amca, parasını almadan gitti. Bir sonraki gelene verim dedim o da ben alamam dedi..

ArasKargo (Kalpkalp)
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

En tatlısı Aras Kargo.
Koca mobilya sipariş ettim, getirip eve bıraktılar. Kargo parasını ben ödemeyi unuttum, onlar da almayı unuttu parayı. Bidaha da arayıp sormadılar, bir kere ben aradım gelin parayı alın dedim, karşı apartmana uğrayıp bize uğramadılar.

Daha komiği bir keresinde ofise kargoyu bıraktı amca, parasını almadan gitti. Bir sonraki gelene verim dedim o da ben alamam dedi..

ArasKargo (Kalpkalp)

bizim müşteriler 50 kez aramıştır ben kargonuzu aldım ama para mara istemediler gittiler kargoyu bırakıp diye. müşteriler de çok memnun aras kargodan aseafdsa bunların muhasbelerine kimse bakmıyo anlaşılan
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Patice said:

En tatlısı Aras Kargo.

ArasKargo (Kalpkalp)

bizim müşteriler 50 kez aramıştır ben kargonuzu aldım ama para mara istemediler gittiler kargoyu bırakıp diye. müşteriler de çok memnun aras kargodan aseafdsa bunların muhasbelerine kimse bakmıyo anlaşılan

Aras Kargo, mutluluk taşır :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

çalışan haklı tek tek her olmayanın kargosunu şubeye hızlıce teslim etse bu seferde kargolar geç gelıyor dıceksınız, hasta mısınız
belki yanlış zile falan basmıştır. kapıya kadar kağıtla gelen adam neden yukarı çıkartmasın ? bazen bahşiş de alıyorlar çünkü, kargonu gero goturmesı adama hiç bişey katmayacak, zaman dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar yine iyi günleriniz... TNT'yle getirttiğim yaklaşık 1 tonluk Fransa'dan gelecek parçalarım ertesi gün Türkiye gümrüğünde olması gerekirken, Barcelona'dan çıkmıştı. Tabii sorumluluk kabul etmiyorlar. Fabrikayı kurtarıcaz derken kendimiz ölüyoduk o saçma gecikme nedeniyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...