Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gez-Göz-Arpacıklı oyun tavsiyesi

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Crosshair olmadan veya olsa da yakınlaştırarak silah kullanılan gez-göz-arpacık olayını hissettiren düzgün bir oyun önerisi lütfen.

Metro 2033'te bu olay baya iyi çalışıyordu ve çatışma hissini alabiliyorduk, ama bugün Stalker'ı denedim rezil buldum. Call of Duty ve Call of Juarez de iyiydi bu konuda.

Bu dediğim tarzda fantastik silahlar falan olmadan, en fazla tabanca-keleş-pompalı falan ile götürecek ve en önemlisi croshair ile değil silahın geziyle adam gibi nişan alıncak oyun arıyorum.

Olmazsa Arma ve OFP kuracam ama onların da taktiksel kısmı kasar şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Crosshair olmadan veya olsa da yakınlaştırarak silah kullanılan gez-göz-arpacık olayını hissettiren düzgün bir oyun önerisi lütfen.

Metro 2033'te bu olay baya iyi çalışıyordu ve çatışma hissini alabiliyorduk, ama bugün Stalker'ı denedim rezil buldum. Call of Duty ve Call of Juarez de iyiydi bu konuda.

asil gerçekçisi stalker abi, dürbünsüz veya crosshairsiz uzun menzilde gez göz arpaçık yapabilmek mühim olan.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

"Tatar Ramazan" said:

asil gerçekçisi stalker abi, dürbünsüz veya crosshairsiz uzun menzilde gez göz arpaçık yapabilmek mühim olan.

Abi Call of Pripyat'ta gez göz arpacık falan o kadar kötü modellenmişti ki hiç o hissi vermiyordu. Yani silah sana silah gibi hissettirecek böyle oyunlarda. Arkadaş da onu istiyor zaten muhtemelen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...