Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

iyi de bana yansıttığın kadarı ego be güzelim. "sana öyle gelmiş sdfsf" desen güler geçerdik birlikte ama, toz kondurmuyorsun maşallah.

crosshair yerine ekran ortasına kalemle işaret koymaya gelince:

arezzo789 said:

cuce seni muhtemelen tanıyorum :) yok o kalem işleri css'te kaldı :) amatör dönemler fadsfsdafas

intro After Effects.

Sosyal ağlarda paylaş

abi bence artık pc oyuncularının konsol almayı ciddi şekilde düşünmesi lazım

yani cidden güzel aparatlar çıkmış klavye mouse bağlayıp oynamak için ilk jenerasyon faildi ama güzelleri var diyolar

adamlar resmen umursamıyo ya pc release lerini ps3 de oynuyorum 0 sorun ve oyun inanılmaz güzel ayrıca klavye mouse verseniz şuan oynamam controllerla aim almaya alışınca gerçekten inanılmaz rahat herşey avucunun içinde wasd ile adam hareket ettirmektense stick kullanması çok daha güzel mesela hızını analog olarak sen belirliyosun bi tuşa basıyosun yürüyo bi tuşa basıyosun koşuyo şeklinde değil

ne bileyim aim assisti kapatıp oynayan insanlarda var ps3 de ben denedim başaramadım ilk kez fps oynuyomuşum gibi oldu ama alışılır. pc gaming in zamanı doluyor gibi bana göre developerlar uğraşmıyo resmen pc release i ile. adamlara para mı getiriyo? gidip rus versiyonunu alıyosunuz ucuza ps3 de xboxda millet takır takır veriyo 40 poundunu 60 dolarını 100 tl sini e adamlarda daha doğal olarak konsola yöneliyo hem sisteminin bi standardı olduğu için daha rahat optimizasyon kanımca
Sosyal ağlarda paylaş

bende de ps3 var , ama kesinlikle fps oynanmıyor abicim, oynayanlara hayret ediyorum nasıl beceriyorlar nasil sinirlerine hakim olabiliyorlar bilmiyorum hatta oynayan birini oturup izlemek isterim nasıl beceriyor diye, killzone 3 var beta 1 kere oynadım kapadım yok yani imkansız adamı tutturmak oynayanlar kesin mouse klavye felan oynuyorlardır diye düşünüyorum, ama move dan ümitliyim move ile oynanabilir diye düşünüyorum, en azından video da adam çok güzel oynuyordu killzone3 ü
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

bende de ps3 var , ama kesinlikle fps oynanmıyor abicim, oynayanlara hayret ediyorum nasıl beceriyorlar nasil sinirlerine hakim olabiliyorlar bilmiyorum hatta oynayan birini oturup izlemek isterim nasıl beceriyor diye, killzone 3 var beta 1 kere oynadım kapadım yok yani imkansız adamı tutturmak oynayanlar kesin mouse klavye felan oynuyorlardır diye düşünüyorum, ama move dan ümitliyim move ile oynanabilir diye düşünüyorum, en azından video da adam çok güzel oynuyordu killzone3 ü

Abi kuzenim xboxta çatır çatır black ops oynuyor, ps3'dü de var, ps3le oynamak xboxla oynamaktan daha zor diyor. Gamepad yerleşimi baya farkediyormuş. Ben de çok sınırlı deneyimimle onaylayabilirim bunu. Xbox gamepad'i daha başarılı bence.

Adam yatarak falan oynuyor bir de, çok özeniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

xbox gamepad'i ps3 gamepad'ine göre çok daha rahat olsa da bence daha az işlevsel, ya da en azından fps oyunlarında bana öyle geliyor. (ya da alışkın olmadığımdan ötürü)

xbox'un arka tuşlarını kullanmakta gerçekten çok zorlanıyorum ben, ps kolları daha basit geliyor.

PS kolunun en büyük eksisi, bir süre sonra ellerini ağrıtmaya başlıyor olması ki xbox kolu bu yüzden kat kat daha kaliteli bir aparat bence
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim ellerim küçük ps3 kolu baya rahat geliyor bana ayrıca black opsda aim assisti tamamen kapatabiliyosun öyle oynayan bi ton insan var alışınca daha iyi hatta aim assist aimini bozmuyor bf bc2 de adamın kafasının üstünden geçen mermi HS atıyodu ama CoD larında hiç şişik hitbox görmedim

ayrıca killzone çok kötü bir aim sistemine sahip acceleration var resmen savruluyosun çok zor aim alması ha alışılıyor ama killzone a alışınca başka fps oynayamıyosun başka fps ye alışıncada killzone oynayamıyosun sinir ediyor yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...