Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

Revangelis said:

bi de ne pis adammışsın arkadaş, hiç tanımadığın, bir kere beraber oynamadığın adam hakkında bu şekilde laflar etme hakkını kendinde nasıl buluyorsun anlamıyorum.

adamı tanımadığmı nereden biliyorsun ? bu durumda benim hakkımda laf etme hakkını kendinde nasıl buluyorsun B)-

okuldan arakdaşım, tanıyıp tanımadığını sordum zaten.

ha ben arezzo yerinde olsam bırak senin için full gameplay video koymayı, bundan sonra yazdığın hiçbişeye cevap vermezdim ki öyle de yapıcam B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Öffff içimi baydın haa mighty_thor.Yok quickscope pc de yokmuş(var) yok ben gameplay koyamazmışım kiii var kanalımda.Bi sus be kardeşim, ya çok kıskanıyosun fps beceriksizliğin hat safhada yada cidden forumun şerafettini sen olmalısın.
Forumda şu iyi bu kötü demekle olmuo o işler gel serverıma 1v1 maç yapalım sonra ss al koy buraya sabaha kadar eğlen.
hadi sevgi ve barış <3
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyun bozuk yeminlen, bilgisayara res attım, oyunu açtım bir baktım yine FPS yarıya düşmüş, 20'lerde geziniyor. Bilgisayarı bütün stringleri değiştirdim heralde artmadı. ULAN DÜN 40-60 FPS İDİ NE OLDU. Config dosyasını 15 kere falan silip yeniden yarattırdım, şimdi düzeldi. Stutter devam ediyor ama tabi. Yani yok böyle bişey.

Singleplayer'ında gitti güzelim performansı, şimdi onu adam etmem lazım, üstelik save'ler gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Abi oyun bozuk yeminlen, bilgisayara res attım, oyunu açtım bir baktım yine FPS yarıya düşmüş, 20'lerde geziniyor. Bilgisayarı bütün stringleri değiştirdim heralde artmadı. ULAN DÜN 40-60 FPS İDİ NE OLDU. Config dosyasını 15 kere falan silip yeniden yarattırdım, şimdi düzeldi. Stutter devam ediyor ama tabi. Yani yok böyle bişey.

Singleplayer'ında gitti güzelim performansı, şimdi onu adam etmem lazım, üstelik save'ler gitti.

ben de config sildim fln ayar cektim actim, bu sefer gocmedi ama shutter oldu. biraz daha ayar yaptim ve oyun goctu. cidden hayatimda bu kadar stress yasamadim ya hani gecer duzelir fln bisiler yaparlar dedim, ustune ugrasiyorum zaman harcayip milletin dediklerini yapiyorum yine olmuyor. rezillik...
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

arezzo beğenicem videonu falan ama çok fena ego fışkıran mesajların var abi. insan biraz mütevazi olur.

1vs1 grenade launcher yapalım dersen gelirim. ha "lamer işi o
ben qs yapıyorum h@c1" dersen, csde ekranın ortasına kalemle işaret koyduğun günleri hatırlatırım...

Arkadaşım ister beğen ister beğenme gel takılalım farketmez neyle oynayacağımız da bence sende bi sorun var ya.ne işareti anlayamadım ? komikmişin ha.
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkatimi çekti bu foruma has bişey sanırım emeğe karşı ego kelimesi kullanma.Diğer forumdaki insanlar beğenmedikleri bir işe eleştiri yaparken videonun içindeki yok dazzle efecti olmamış yok tint fazla kaçmış gibi yorumlar yapıyor.Burda adam gelmiş benim karakterimi bilmeden etmeden ego kelimesi kullanıyor.Güldüm geçtim :) heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...