Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Hergonan said:

arezzo789 said:

Ben ve bir arkadaşımda denenmiştir.Teşekkürlerinizi su böreği olarak sunarsanız sevinirim çok acıktım.

r_dof_enable 0
r_multithread 1

istersenizde

com_maxfps 0
cg_drawfps 1

<3

Not:peynirli veya kıymalı farketmez.

Orda istersenizde dedim iste fpsyi artiran bisey diil yani maxfpsde oyle 0 yap sonsuz olsun
drawfps fpsyi gostermiyor mu?
nasil hizlandiracak ki
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

S-H said:

niggaknow said:

oyunu torrentden indirdim. zombie olayını aktif etmenin bir yolu yok herhalde sanırsam.

oyun bitirmeden açmak için bişeyler varmış
collector's editionla geliyor direk, o degil mi zombi olayi?

yok, normalde normal kutuyla birlikte geliyor (Aktive edince)
bi kac cracker aktif etti orlydb'e bak
Sosyal ağlarda paylaş

An itibariyle bitirdim.

derin spoiler
MW serisinin tadını vermedi diyebilirim. Hatta gerçeklik duygusunu o kadar kaybettirdi ki bana, MW'a hasta kalan ben bunda oha yuh artık falan der oldum. Özellikle füzeyi roketle indirmemiz, ne hikmetse düşen her helikopter'den kurtulmamız, düşmanların liderleriyle birebir takılırken salak gibi bize odaklanmaları akabinde arkadan gelen bizim elemanın lideri öldürmesi falan. Aşırı abartı saçma. MP'ı denemedim, deneyeceğim. Yine de Hong Kong, Vietnam bölümleri fena değil.

MW serisini oynamamış biri olarak oynarsanız oyun gayet güzel gelebilir ancak MW serisinden doğan beklentiyle oynadığınızda biraz hayal kırıklığı yaşamanız olası.

Konu itibariyle ise resmen propaganda olmuş.
Konunun özeti : fucking communists
Konunun ikinci özeti : Hudson is fucking cool
Konunun üçüncü özeti : Ha ha! We win, you lose fucking communists.

edit: pardon
Sosyal ağlarda paylaş

noob sorusu:

modern warfare 2 yada black ops tan birini alacağım. online oynamak için illa orjinal oyuna sahip olmak gerekiyor mu? yine online olarak hangisi daha çok oynanıyor, counter mantığıyla düşünecek olursak mw2 = cs1.5, ops=cs1.6 gibi mi? yoksa multiplayer olarak birbiriyle tamamen alakasız iki oyun mu?

piyasada iki oyun da 120tl, ikisini birden alamayacağıma göre birinden birini seçmem gerek. aydınlatırsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...