Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Hergonan said:

spankyah said:

prestij yaptım,yapmasaydım teşke..3 gündür karakteri özelleştiremiorm,elimde mp5,basic layout dolanmak zorundayım. Hiç zevkli olmuo tabiki..Patch falan beklemem gerekior heralde. Ben böle gerizekalı bir PC release görmedim hayatımda. Bu kadar cok bug, zımbırtı..Nedir kardeşim,dünyanın parasını kazanıolar adam gibi çıkarsanıza su oyunları düzgünce test edip. Sırf bu yüzden blizzarda bayılıorm. Gerçekten sinir bozucu.
lol noob ;p level atlayinca ozellestirme secenekleri geri geluyor. Prestige'in anlami o zaten, hersey siliniyor

Hadi ya ? ciddimisin ? Ben nasılda düşünemedim bunu,hiç ingilizcem yok tabi okuyamıorumda. Ne kadar n00bum anlatamam. Şakamısın... Olmuyo,lvl 25 olamama ragmen karakterimde hiçbişey değiştiremiorum,silahlar açılıo lvl aldıkça ama kullanamıorm. Umarım anlatabilmisimdir. SAVElenmio.
Sosyal ağlarda paylaş

"3 gündür karakteri özelleştiremiorm" bunu yeni prestij yaptım olarak algılıyosan bişey diyemiycem. Uzatmanın alemi yok zaten yeterince sinir sahibi etti beni bu salak oyun. Bide çaresiz hissediorm resmen,adamlar patch çıkartıcakta oyunum düzelicek diye bekliorm. Belkide 1 hafta daha beklemek zorundayım,belki 1 ay kimbilir. Paranla rezil oluyosun resmen. Steam paramıda iade etmio..Satılan oyunu geri almıorz satarken sözleşmeyi kabul ettiniz diyor. Dükkandan almadımki gidip paramı ver diye boğazına yapışıyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Anelor said:

multisi mw2 den daha iyi bence

mw2 den iyi olan kısımları tam olarak neresi? oyunu daha almadım merak ettiğim için soruyorum.

secondary e full otomatik shotgun veya spas alıp SIPASS ŞIK ŞIK SIPASS ŞIK ŞIK diye hem close range de hemde primary ile mid/long range de terör estirmece yok silahlar daha dengeli olmuş bence mapler çok daha güzel kastımızeyşın çok daha iyi spawn sistemi aynı gibi ama öldürdüğün adam 10 saniye sonra arkadanda spawn olup gelmiyo peşinden şaçma sapan death steakler yok painkillerlı adama yarım şarjör boşaltma gibi sinir bozucu şeylerde yok dolayısı ile. teması güzel baya farklı ondan sevdim
Sosyal ağlarda paylaş

Çok acil spawning olayına değişiklik, map pack bi de takılma olayına çare bulmaları lazım. Oyunu oynamak istiyorum ama kanser olacağımı bildiğim için açmaya çekiniyorum. Fixledik bilmemne dediler, hafif bir fix var eyvallah da yine de olmamış. Grafikleri kısıyorum, köklüyorum sorun aynı, ya adamı vururken ya da adamı görür görmez tık diye duruyor yatıveriyorum. Klavye kıracağım. Cuma mı demişlerdi patch için yanlış mı hatırlıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun sniping i cod 4 le aynı denilebilir eğer ona biraz alışıksanız gayet rahat ediliyo sp ile tabi arkanda deagle gibi güvenilir bi direk yok :)

onun dışında haritaların çok karambol olması ve 1-2 map dışında snipe spotunun olmaması claymoreun 1 tane olması gibi faktörlerden belli bi bina/kule neyse artık kapatma şansın olmuyo bi noktada bıçağı yiyosun sound whoring dediğimiz olayda çok zor sağdan soldan geçen trenler kalkan füzeler yüzünden.

yoksa gerçekten cod 4 e çok benziyor ki 5 classından 4ü sniper olan bi cod 4çü olarak gayet rahatım aim vb konularda ama gel görki spot yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...