Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

romslayer said:

Esh Serverin tam adi ne? IP den ekleyemiyoruz maalesef(eklesekte ztn bu fps sorunuyla oynanir gibi degil ama yinede) bide nedir server? Hardcore - normal? Gametype-map icin vote acik mi?

Sunucunun adi "HALK EKMEK" , almanyada ama italyayi du$unmeye ba$ladim cunku guzel baglanti veriyor yogun zamanlarda bile.

Millet hizli xp alsin haritalari taniyalim diye duz tdm actim. genelde kimse yok ama asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

romslayer said:

Esh Serverin tam adi ne? IP den ekleyemiyoruz maalesef(eklesekte ztn bu fps sorunuyla oynanir gibi degil ama yinede) bide nedir server? Hardcore - normal? Gametype-map icin vote acik mi?

Sunucunun adi "HALK EKMEK" , almanyada ama italyayi du$unmeye ba$ladim cunku guzel baglanti veriyor yogun zamanlarda bile.

Millet hizli xp alsin haritalari taniyalim diye duz tdm actim. genelde kimse yok ama asdf

benim de serverim var ama ukde :P
simdi, rcon falan filani bulabildin mi? steamde tool var ama cok bisi yapamiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bu arada aklımı kaybediyordum veteranda gerçekten. Friendly AI ÇOK ÇOK ÇOK KÖTÜ. Adam coverda duruyo, yanından düşman geçiyor, izliyo böyle gerizekalı adam gelip beni vuruyo sonra. Ulan zaten 3 kurşunda iniyorsun aşağı bari yanındakileri az zekalı yap be adam.

dun cildiriyodum gece gece.

yani cok aptal bi ai sistemi war. arkada$ hep ben sava$acaksam niye yanima veriyosun saplari? bi de onune atliyolar ff oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bu arada aklımı kaybediyordum veteranda gerçekten. Friendly AI ÇOK ÇOK ÇOK KÖTÜ. Adam coverda duruyo, yanından düşman geçiyor, izliyo böyle gerizekalı adam gelip beni vuruyo sonra. Ulan zaten 3 kurşunda iniyorsun aşağı bari yanındakileri az zekalı yap be adam.

o konuda hakkaten cok komikler sen reload atarken bitane adam senin yanindaki 2 kisinin yanindan "lay lay lom" diye ziplaya ziplaya gelip agzina vurabiliyo senin adamlarinda izliyo durumu. ki veteran mi acaba bu diye baktim alakasi yok recruitte bile senin adamlar düsmanla bakisma yarisina girebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

mağlum yerlerden edinip single oynıyayım dedim 2 saatlik deneyimlerim.

- Sesler rezalet oyunun içine giremiyorum lanet seslerden
- Müzik namına birşey yok
- Görevler eh
- Grafikler eh
- Adamların silah tutuşları 90 lardan kalma adam elinde m16 mı tutuyor yoksa hıyar mı belli değil durmadan gözüm ona takılıyor.
- Hikaye hiç heyecanlı değil mw1-2 deki gaz durumu acaba sonra ne olacak heyecanı hiç yok
- Karakterler sıkıcı topunu toplasan bir ghost etmiyor.
- Oyun genel anlamda çok sıkıcı ama sonunda twist var diyorlar onu görmek için oynuyorum

brb.
Sosyal ağlarda paylaş

pc oyuncularının %80'ı falan fps sorunu yaşamaktadır. oyunun resmi forumları bakıma alınır. ilgili tek kişi olarak @JD_2020 atanır (community manager). tüm pc oyuncuları adamı twitter'dan takip ederek fix haberi bekler. o ise oyunun zombi modunda xbox live'da 25. olduğunu söyler resim postlar. great story.

http://twitpic.com/35ito7
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...