Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Oyungezer said:

Oyunun ana menüsüne geldiğinizde karanlık bir odada ekranında “Campaign”, “Multiplayer”, “Zombies” ve “Options” yazan bir televizyona bakar halde buluyorsunuz kendinizi. Görüşünüzü aşağı çevirdiğinizde elleri bağlı bir halde sandalyede oturduğunuzu anlıyorsunuz. Bağlarınızı çözüp sandalyeden kalktığınızda televizyon ekranı karlı göstermeye başlıyor ve siz de oda içinde dolanabiliyorsunuz. Odanın arka tarafındaki konsola gidip “DOA” yazarsanız oyun içindeki gizli oyunlardan biri olan “Dead Ops Arcade” isimli kuş bakışı kameraya sahip Zombie Shooter oyununa erişiyorsunuz.Aynı şekilde klasik “text-based adventure” oyunu Zork’u da bu konsoldan oynayabiliyorsunuz. Ayrıca konsolun içinde keşfedilmeyi bekleyen tamamen emaillerden, dosyalardan, resimlerden ve ses dosyalarından oluşan bir arşivde bulunuyor.

Oyunun multide de 100 den aşşağı görmedim pingi hiç. Yannız her türlü x box gamepad'inden sonra klavye+mouse raat ettim baya oynarken :)
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz sniperla adam vuramiyorum. yani vuruyorum da komik oluyo nefesi sonuna kadar cekecen oylew vuracan gibi. bazen ulan vurdum dediin anlarda vuramami$ oluyosun. cok ilginc ya, hani zoomshot yok anladik da, arkadas harbi vurdugunu gorup vuramamis olmak cok aci.

zaten kimse sniper oynamiyo bu nedenle. haritalar cok sniperlik deil zaten 1-2 tanesi di$inda.

mw2den cok daha kotu bi oyun sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

girdim oynuyorum, mw2'dekinden çok da kötü değil ya naptınız. Acayip keyif alarak oynuyorum şu anda da şu takılmalar olmasa bi de o kafayı yedirtcek.
BC2 de başlarda böyleydi, neydi o ilk halleri, de bu beta gibi oyun çıkarmak da moda oldu neyse ..

ayrıca bu contract olayı da bi hava katmış oyuna baya güzel olmuş, sonunda bitcek tabi de olsun
Sosyal ağlarda paylaş

amd dragon platformunda oynayip da bu lag spike ve stutter i yasamiyorum diyebilecek biri var mi?

amd phenom quad, 4890 , 5770 falan kullanan biri??

phenom kullanip hicbir performans problemi yasamiyorum diyen onlarca insan var su anda, ote yandan corei7 falan kullananlar belli hardware ler ile dual core larin yasadigindan daha beter takilmalar yasiyormus.

durum buysa fix basit demektir, yani insallah asdf
Sosyal ağlarda paylaş

heh gamespot editor's choice'ları basmış, daha iki hafta önce "bu kadar bug olur mu" diye 2 puan kırmışlardı new vegas'tan.
http://i203.photobucket.com/albums/aa55/goodavatar/BobbyKotickActivisionEvil-1.png
alsam mı diye düşünmüştüm bu kadar oynayan var diye (dedicated ve lean geri gelmişken) ama bu kadar sorunluysa kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...