Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaç patide bisiklet var?

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Maribor'dayken 35€'ya aldığım bisiklet vardı, baya da iyiydi de sonra bıraktım tabi orada haliyle.. Hava güzelken tüm ulaşımı onunla sağlıyordum, rahat oluyordu baya. Ama Türkiye'de zor ya, en azından ulaşım için düzenli kullanabilmek zor. Arada hava güzel olunca spor için, gezmek için, hobi için çıkılır da her yere onunla gidiyim desen gidecek yol yok, trafik desen kuralları yok, park desen onun için de doğru düzgün yer yok. Bir de çalınma durumları falan var.

Resmi de albümde;
http://forum.paticik.com/read.php?62,4267998,4767482,page=842#msg-4767482
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
vaniLLe said:

bisiklet aktif olarak kullandigim bi ulasim araci.
sehir merkezinde oturdugumuz icin her yere bisikletle gitmeyi tercih ediyorum, otobüs yerine. bi de almanyanin özel bisiklet yollari falan iyi oluyo.
cok da seviyorum yani, alisverise giderken bile bisiklet cantalarimi takip gidiyorum. o derece.

baya islevli

kisin tatsiz olabiliyo tabi.

türkiyede bisiklete binen adamı zaten dövmedikleri kalıyor, kız görseler hepten kudururlar :(
Sosyal ağlarda paylaş

yazları biniyorum, hidrolik disk frene falan paraya kıyıp aldım ancak hazzı muhteşem. küçükken bindiğim PEJO MOSAİQUE ile kıyaslanamaz bile. genelde bisiklet diyince aklımıza
bisan-ihlas mountain cat
pejo mozaik
raleigh
victory
geroni falan gelir. ancak yaşım erip de bu yenilerden alınca anladım ki biz küçükken bisiklete binmemişiz. (ha çocuğunuz olursa kırıp dökeceği için yine bimden 100 tllik bisiklet alın derim)
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

genelde bisiklet diyince aklımıza
bisan-ihlas mountain cat
pejo mozaik
raleigh
victory
geroni falan gelir. ancak yaşım erip de bu yenilerden alınca anladım ki biz küçükken bisiklete binmemişiz.

Kendi Bianchi aldı diye dandikler listesinden çıkartmış resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

bianki şöyle bişey, adamlar türkiyeye girdiklerinde italyadan getirip satıyolardı. sonra burada yapmaya başladılar. sonra burdaki bianki türkiye isim haklarını tamamen satın aldı, kendi de tırıçka bisikletleri pahalı pahalı satmaya başladı. gözden düşünce kendilerini toparlamaya başladılar.
BOK atılmış, kendi aldı kötülemeyi bıraktı diye, benim aldığım ithal seridendi, bok atan da bayıla bayıla binmiştir o bisiklete :)

bisikletin 5000€ olanı 10/10 olsun. bimde satılan da 2/10 olsun. bianchi bu skalada 4-5-6 ayarındaki bisikletleri 5-6-7 fiyatından sattığı için dandiktir. ancak son iki sene atak yaptılar, bisikletlerin özelliklerini adam gibi yazıyorlar sitelerine, tartıyorlar falan. özel seri olanları alabilirsiniz, dışarıda satılan "whistle bikes" isminin bianki yazılıp buraya gönderilmiş versiyonlarıdır. donanımları iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...