Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K2 Network İstanbul Bürosu önünde miting çağrısı.

MuDo

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
raider said:

18 yaşından küçüklerin katılması yasakmış.e kim gelicek o zaman?

tahmin bile etmeyeceğin kişiler bu oyunu oynuyor şu an halen, ısrarla :) tam türk oyunu, türk ortamı, savaşı olduğu için tutuluyor bu kadar.

18- oyuncu kitlesi çok çok az şu sıralar. ama wow ortamı ya da oyuncusu beklemeyin, yada tam tersi şekilde wow players>ko şeklinde de kafanızda canlandırmayın.

isim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
AtlaraFisildayan said:

raider said:

tahmin bile etmeyeceğin kişiler bu oyunu oynuyor şu an halen, ısrarla :) tam türk oyunu, türk ortamı, savaşı olduğu için tutuluyor bu kadar.

18- oyuncu kitlesi çok çok az şu sıralar. ama wow ortamı ya da oyuncusu beklemeyin, yada tam tersi şekilde wow players>ko şeklinde de kafanızda canlandırmayın.

isim yok.

70 milyona oranla az
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

raider said:

isim yok.

dsfg neden hala herhangi bi internet cafeye girdiğimde 1 aydır banyo yapmamaktan esmerleşmiş, toz içindeki 14- çocukları KO oynarken görüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

eskiden net kafelerden gördüğüm kadarıyla KO oyuncu kitlesi beş-altı yaşında okumayı yeni sökmüş veletlerden başlıyor.
Yani çekirdekten yetişiyolar, bi 15 sene sonra çok pis gömecez G.Korelilere oyun turnuvalarında göreceksiniz, altyapımız çok sağlam geliyoz.

abi sandalyeden dustum gulmekten hahahahahaaha :DDD
Sosyal ağlarda paylaş

BUYUKSUN TATAR RAZAMAN!

altyapımız cok saglam geliyoz

yazısı yok etti abi zaten beni ama bencede oyle turkler koreli vietnamlı falan alayını siler atar onlar daha disiplinli ama biz daha zekiyiz

atıyorum onlar mobları oyle oyle farmlarken biz direk hangi mobdan dustugunu bulup onu farmlarız

ORCLAR YENİLMEZ VATAN BOLUNMEZ AGA!
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen bir yerde hikayeyi okudum ama bulamadım şimdi nerdeydi.

Aslında kendi başlığını hakediyor ama konu dışı falan degil knight nasıl olsa diye buraya yazabilirim zaten 3-5 kişi anca okur.

Adamın biri bu gold barların kopyalandıgı donem (dupe dıye hatırlıyorum ama yanılabılırım) ıste 10 tane karaktere full gold para dolduruyor bankalar falan full tıka basa her yer gold bar.

Sonra tabii hileli oyun kısa sürer adam herşeyi satın alınca bırakmış oyunu.

Yıllar sonra (tabii yıllar dedigim anca anca 5 yıl ya vardır ya yoktur bence :D oyun kaç senelik ki) adam evlenmiş falan karısı hamile bunlarında durumu ahım şahım degil biraz borca girmişler falan. Adam internette knight online gb şu kadar para falan reklamını gorunce aklına kendı karakterleri geliyor.

Açmış bakmış duruyor karakterler goldbar falan. Bir siteye hepsini satmış gitmiş borçlarını kapatmış üstüne karısı en iyi hastanede (en iyiden acaba nereyi kastediyor bende bilmiyorum acıbadem mı nightingale mı nedir yani) dogum yapmıs yok işte onu bunu yapmış falan dedim biz lisedeyken hatta ortaokuldayken vardı bu hileler keşke bizde yaptıktan sonra harcayana ya da banlanana kadar bizde tutaydık dusunsene gökten bir 30 bin lira 50 bin lira para sıf oyun sayesinde :D
Sosyal ağlarda paylaş

dattebayo said:

Kyaltie said:

geçen gün cafede bir çocuk gördüm.. kulakları felan görünmüyordu.. yeni nesil nereye gidiyor böyle bizim hatalarımızdan hiç mi ders çıkarmadılar demek geldi içimden.. ama içimden işte..

uzun saç neden gerdi ki şimdi seni !1!1!1!11birbirrrr iran mı olalım ??*-???????*?***?

hıı ondan diyorsun yani.. peki anlıyorum seni.. sende haklısın tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...