Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K2 Network İstanbul Bürosu önünde miting çağrısı.

MuDo

Öne çıkan mesajlar

Rullaz =)

said:
Artan hack olaylarını,
Hacklenmelerde yardım alınamamasını,
Attığımız ticketlara copy+paste yapan üstün zekalı yetkilileri,
Haklarımızı gasp eden oyun içi ve oyun dışı destek ekibini,
"Artık oyun kötü", "ah k2 vah k2" , "aman işte k2" demek istemiyorsanız,
Her ay premiumlara para yatırıp rezil olmaya devam etmek istemiyorsanız

İlk defa gercekleştirilecek protestoya sizleri davet ediyoruz;

Tarih : 26 MART 2010 Cuma
Adres : GCS (Game Cafe Services) Knight Online - Büyükdere Caddesi Noramin İş Merkezi önü Maslak/İstanbul

12:00-13:00 toplanma saati
13:00-13:45 protestonun amacı hakkında konuşma ve neler yapılacağının konuşulması.
Ayrıca basın davetlidir ve basın toplantısı ile beraber protesto 14.00 - 15.00 arası sözcümüz Selamet Çelik'tir.

Not : Emniyet yetkililerinden bütün izinler alınmıştır.Protesto süresi 1 saattir.
18 yaşından küçüklerin katılması yasaktır.Amacımız taşkınlık yapmak değil tepkimizi göstermektir ve bugüne kadar hacklenen oyuncuların haklarını aramaktır.

katılmak isteyen 18+ herkezi bekliyoruz.

Kaynak : Ko.org
Sosyal ağlarda paylaş

miting çağrınızı, dhkp-c eylem yapıyor her an olay çıkabilir diye ihbar etmeyi,
bilimum ülkü ocaklarından adam toplayıp "sayın" öcalan diye slogan atılıyor diye ziyaret etmeyi,
bu da olmazsa eylemden önce toplandığınız mekanı türkiye deki ilk eşcinsel barı diye internette dağıtmayı,

düşünüyordum ki vazgeçtim. gidin oynayın o iğrenç oyunu ehe mehe
Sosyal ağlarda paylaş

burada apaçi, amele diye geyik çevirdiğiniz adamlar Ares serverında 6,7k USD üzerinden account satıyorlar. Dönen paraları oyunu oynayanlar zaten biliyor. Kimse de oyunu oyun olduğu için oynamıyor ki hakikaten para getirisi çok uçuk.
Yahu hangi oyunda kim altına ev alır account satarak ? Ciddi rakamlarda para dönünce oyuna bulaşmayan kalmadı zaten.
Ondan sonra oyun adı çıktı böyle rezilliğe.
Sosyal ağlarda paylaş

abi, yaptığın alaka çok saçma. ben oyunu bırakalı uzun zaman oluyor da yani hiç de fena değildi gerçekten. oturduğun yerden bevaya para geliyor daha ne işte ? en son duyduğum kadarıyla Ares serverında 6 tane account sattılar ki serverın sayılı itemları vardı bu adamlarda. tanesine 6-7k küsüratlarında para ödediler daha ne diyim size.
e böyle olunca oyuna konfeksiyonda çalışan kırodan tutun, inşaatta tuğla taşıyan ameleye kadar herkes başladı oyuna. bunlara sebep de kafeciler oldu. neyse işte para getirisi ciddi boyutlarda olunca normal yani. helal olsun. kıro mıro ama parayı götürüyor valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...