Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8mb ve 8mb ye kadar

Uzunkulak

Öne çıkan mesajlar

sen öğrenene kadar ben geçtim bile masticore :D
eğer şuanki paketin 49tlden yüksekse internetten yapılmıyor
araman gerekiyor
arayınca ilk reklam asamasını gec sallamasyon tusa basıp sonra 3 ve 1 e bas oradanda geçmek istiyorum de hallediyorlar.Modemi kapayıp açtıktans onra dire aktif oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Maedhros said:

sen öğrenene kadar ben geçtim bile masticore :D
eğer şuanki paketin 49tlden yüksekse internetten yapılmıyor
araman gerekiyor
arayınca ilk reklam asamasını gec sallamasyon tusa basıp sonra 3 ve 1 e bas oradanda geçmek istiyorum de hallediyorlar.Modemi kapayıp açtıktans onra dire aktif oluyor.

suanki 1mbit limitsiz 49 heralde fiyatı. Peki geçicegim paketin adı ne
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
1mbit sınırsızdan bu tarifeye geçtim. alabileceğiniz max 2mbit dediler. hiç yoktan iyidir 200le çekerim diyorum çekiyorum da ama zırt pırt kopuyor, oyunlar çekilmez hale geldi. 1mbitten sonra 2mbit bile tüm download sürelerinin ikiye bölünmesi demek, ama kopmalar kötü. altyapı bu kadar mı yetersiz olur elin oğlu 50mbit kullanıyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ttnetin 1mb limitsiz tarifesini kullanıyom hala.Yetiyo gibi ama 1mb için 45tl ödemek te koyuyo biraz.Öte yandan geçen baktım superonline adsl tarifelerinden 8mbps'ye kadar limitsiz tarifesi de 49tl.Mesaj attım adamlara bunda da adil kullanım dalgası var mı diye, adsl ürünlerimizde adil kullanım yoktur dediler.Yani sadece fiberoptiklerde var galiba.Bunu alcağına 10mb fiberoptik al o da 49tl diceniz ama onun 50gb limiti çok kötü.Ne dersiniz şimdi bana 2mb bile verseler kârda sayılmam mı?Ücretler aynı gibi çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

stingbull said:

Gelen e-mail

http://img203.imageshack.us/img203/5720/67596799.jpg

OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

direk şikayet et bunu.. bu maili atan kişi de tanıyorum işin kötü yanı. mailing sorumlusu böle bişiyi nasıl yazmış abicim yuuuuuuuuuuuh.. yalana gel. bunu ekran görüntüsüyle şikayet et direk. ama mail olarak şikayet etme. [email protected] adresine ekran görüntüsünü mail at sonra 4442220 ara ve şikayetçi olduunu, üst yetkililere o maili yine mail olarak iletmelerini istediini söle..

son olarak.

ADSL de 8mbe kadar tarifede adil kullanım var hacım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

stingbull said:

Gelen e-mail

http://img203.imageshack.us/img203/5720/67596799.jpg

OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

direk şikayet et bunu.. bu maili atan kişi de tanıyorum işin kötü yanı. mailing sorumlusu böle bişiyi nasıl yazmış abicim yuuuuuuuuuuuh.. yalana gel. bunu ekran görüntüsüyle şikayet et direk. ama mail olarak şikayet etme. [email protected] adresine ekran görüntüsünü mail at sonra 4442220 ara ve şikayetçi olduunu, üst yetkililere o maili yine mail olarak iletmelerini istediini söle..

son olarak.

ADSL de 8mbe kadar tarifede adil kullanım var hacım.

Ya şimdi geççem ttnet 8mbe evime kaç mb geleceğini bilmiyorum.2 verdiklerini bi de 15gbdan sonra 521 düştüğünü düşünmek bile istemiyorum şu an:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...