Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online:Samurai Empire

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 26 Temmuz 2004 20:18 tarihinde demiş ki:
ortaçağda katananın, bladed staff (naginata)nın işi ne...
orta çağda britanyada olmayan birçok konsept, uo'da kullanılıyor..
samurai olmasın japon mitolojisine girmeyelim demek olmaz bence, bence bağnazlık, bence bmc

Zaten bladed staff la alakam yok, ben 2nd age severim, katana ve vikingin ön planda olmasına da oldum olası uyuz olmuşumdur. Broadsword kullanırım genelde ;)

Evet, biraz "muhafazakar" olabilirim bu konuda ama bence her güzel şeyi karıştırarak daha güzelini elde etmezsiniz. Mesela o yüzden FRP de Forgotten realms de sevmem, herşeyin içinde olduu koca bi çorba kazanı gibi diye bi benzetme okumuştum bi yerde çok iyi oturmuş bence...

Yani bu tür şeylerin hepsinin tadı ayrı, ve hepsi sade oldukça güzel, birbiriyle karışmaları tatlarını bozar bence.[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

RPG (halk diliyle frp) sevmiyorsan, MMORPG'lerde işin ne?

Forgotten Realms her şeyi karıştıran bir dünya değildir. Warhammer, Warcraft, Dragon Lance'te buharlı tanklar, büyücüler, rahipler, savaşçılar herşey mevcut.
Ancak Forgotten Realms daha ilkel bir dünya..
Bol yaratık içerebilir, ama sonuçta buharlı tanklar felan kullanılmıyor..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 26 Temmuz 2004 22:44 tarihinde demiş ki:
RPG (halk diliyle frp) sevmiyorsan, MMORPG'lerde işin ne?

Forgotten Realms her şeyi karıştıran bir dünya değildir. Warhammer, Warcraft, Dragon Lance'te buharlı tanklar, büyücüler, rahipler, savaşçılar herşey mevcut.
Ancak Forgotten Realms daha ilkel bir dünya..
Bol yaratık içerebilir, ama sonuçta buharlı tanklar felan kullanılmıyor..

RPG severim, uzun süredir de (9 sene) oynuyorum. FR sevmem dedim, dünyasını sevmiyorum. Çünkü her şeyi koymaya kalkmışlar, bi şehir korku kasabası yanındaki şehir çölde arap şehri (Al-Quadim). Yoksa genel olarak "fantastik" yani ilkel olarak kendi yarattığımız ve daha az "çorbalaşmış" bir dünya var, bunun dışında StarCraft, StarWars gibi evrenlerde de oynarım zevkle.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 26 Temmuz 2004 12:47 tarihinde demiş ki:
EA yine iyice saçmalıyor. Güzelim projelerini iptal ettiler hep, Sims falan gibi saçma sapan oyunlara kaynak yaratmak için.

o saçma sapan dediğin oyunun bi exp. i çıksın direk satış listelerinde birinci oluyor nedense biliyorsun dimi?[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

çünkü millet oyuna baımlılık derecesinde baalanmış
ancak bakın beyler uo dünyasında benim bildiim samurai die bişi bugüne kdr hiç olmadı
bu oyuna sıçanların allah bin türlü belasını versin :) ya blackthorn ün uçması kendini cyborglaştırması nedir abi
ya teknokrat nedir mına koyam ya olur mu ööle şey ya ultima dünyasında alla alla[signature][hline]Bivrip Ardenia UO Shard Owner
Ardenia|Arama
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar ilgisiz iki dunyayi birbirine baglamislar,ortacag avrupasi nerede japonya-cin nerede[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

Yakında Ultima Online Zoo Tycoon'da Çıkar..
Artık Hayvanların Elinde Görürsünüz Katanayı ..
Nekadar Saçmaladılar Ya Cyborglerle Chainmail Zırh Giyen Insanlar Aynı Yerde Düşünülebilirmi?Blackthorn Cyborg Olmuş Yok Zırhlı Ejdarhalar Bence Çok Saçmalıyolar ...[signature][hline]Dal Ruzgari Affetmistir, Ama Kırılmıştır Bir Kere..
Lle quena i'lambe tel' Eldalie?

[Bu mesaj RaVena tarafından 27 Temmuz 2004 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

post modern dunya olabilir,birsey diyemem o konsepte,ortacag havasi dedigimdede ingiliz krallarinin fransizlari kilictan gecirmesi gibi seyler dusunmeyin,lionheart da samurai varmiydi?(varmiydi?)[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

only true friends.

Sosyal ağlarda paylaş

oyunun geldigi halden memnun degilim,sadece dusuncemi belirtmek istedim[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)

only true friends.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 27 Temmuz 2004 12:14 tarihinde demiş ki:
cyborg dediğiniz şeyler age of shadows'ta felan vardı..
samurai empire'la alakası yok..

Zaten benim yazımı dikkatli okursan bunların oyunun batırılmasında ilk aşama olduğunu son darbeyi de çekikgöz addonunun verdiğini söylemiştim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leathas, 27 Temmuz 2004 16:19 tarihinde demiş ki:
post modern dunya olabilir,birsey diyemem o konsepte,ortacag havasi dedigimdede ingiliz krallarinin fransizlari kilictan gecirmesi gibi seyler dusunmeyin,lionheart da samurai varmiydi?(varmiydi?)

samurai yoktu ama onun yerine araplar vardı.[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

daocda samurai goremiyorum,arap gorebiliyorum
hatta ortacag kulturunde selahaddin eyyubi(saladin) in ne kadar cok vurgulandigini bilirsiniz sovalyelikte[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)

only true friends.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...