Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:

aylansı terkedioz fistan. pagan'a gel sen de.

oyun çoook bayık

gönderdim askerleri aldım adamın sehri elinden
daha baska napılır ki bu oyunda
aynı sekilde 8-10 187 tane sehir alıp onlarla ugrasmak her birine ayrı ayrı bakıp bişeylerle mesgul olmak cooooooook salakca geldi bana
girmicem artık
Sosyal ağlarda paylaş

Öldürdüğün yaratık sayısıyla alakalı Dungeon'lardan aldığın loot. Onun dışında orduna da bakıyor tabi ki. Ama her halükarda ordunun taşıma kapasitesinden fazlasını kaldıramıyorsun.

Ordundan sonra; şehire saldırdığında da karşıdakinin sahip olduğu miktara ve hideout'ta saklayamamasına bağlı.

Bahsettiğin gibi özel bir birim yok loot taşımak için. Ama en fazla loot'u Guardian ile alabilirsin ancak yaya askeri olduğu için hız problemi olabilir. Paladin ile de onun kadar loot alırsın ama Paladin iki kişilik yer kaplıyor bu yüzden loot miktarı yarısı kadar sayılabilir, ama diğer taraftan atlı olduğu için daha hızlı gidip dönecektir. (Geçenlerde Paladin'lerin loot miktarı 30'dan 20'ye düşürüldü. Ama yine de atlıların en iyi lootlayanı.)

4. Server'daki birlik forumunun Genel bölümünde iki önemli başlık var. Okuyup cevaplarsanız sevinirim. Ayrıca duymayanlara duyurmanızı da rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...