Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

valla ben siegeten önce gidip assaultla karsi tarafın ordusunu yok ediorum pitfalllar mageleri etkiliyo diolar yane "atsız herkesi" anlamadim tam yane templarla mage infantary sayiliyo bu oyunda bi garip p:
neyse .. eger Ram'in varsa kuleleri 2 bilemedin 3 assaultta yıkıyosun lvl 3-4 filanlarsa daha üstse siege te halledersin
baronu adamin askeri kalmadigina emin oldugunda gönder romenin felaket senaryolari var böle guardlar baron öpüyo filan p:

siege 10 saat sürüyo
slooplarin tanımında ana fleeti korur yazio o yüzden sanmyiorum saldirabildigini.. war galeon yap sen p:

edit:

yav su pek oyuna girmeyen arkadaslar yada birakmiş olanlar hane bi iyilik yapip arada bi girip mallari kendilerine yakın yada ihtiyaci olan birilerine filam yollasinlarda yabancilara gitmesin yazıktır p:
Sosyal ağlarda paylaş

Ütopya gibi gelecek fakat ben bugün belirli bir saatte aynı anda girme kararı alırsak eğer; bir kaç kişi ekstra'dan account açıp hepsinin login bilgilerini farklı tablarda hazırlayarak sıra sıra ve seri şekilde log olarak bugün açıldığından haberi olmayacak arkadaşlar için aynı continent'te account açabilirler diye bir fikir atayım.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Xenocide said:

sostizm said:

ee?? napıyoruz - açıyor muyuz yeni serverda?
Bekliyor muyuz?

abi başlık açtık özel bakıverin bi zahmet

gördüm - ben burayı takip ediyorum sadece. hatta 7/24 açık - gelip gidip F5'liyiyorum.

Tamam 11 - kabalaşmaya gerek yok.

yok yav ne kabalaşması :)
Sosyal ağlarda paylaş

3 şehirimde yan yana.içinde bulunduğum haritada ki bir alliance sürekli bize gel diyo.gitmessem ilk hedefleri ben olucam galiba.diğer şehirlerdende ünite basmak mantıklı olabilirmi yoksa tek şehirde üniteye abanıp diğerlerine yardım etmekmi.online sürem yüksek olduğu için sürekli takip edebiliyorum.bu konuda tecrübeli birinin yardımını bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yiğenler, server 2'de bi elemanın şehri ele geçirmek için siege elemanları yolladım. Şimdi merak ettiğim, ben bu ekiple birlikte baron yollamadım. baron'u sonradan yollarsam oluyor dimi?

bide adamın hiç ordusu kalmamış ama towerları falan var. zarar gelir mi orduma?

ya bana şu siege işlemi nasıl ilerliyor bi anlatın tam olarak daha iyi olcak sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

yaav tam despotluk yapiodum serevr maint oldu
tsk tsk.. hemide tam th6im bitiyodu serrrrrepsiz LOU devleri benimi beklediniz anasini satiyim *derken netim gitti bide üstüne...*

hayir siegete illa baronu gödnercen die bisi yok sehri ele gecirmek istemiosan baska tabi
kuleler asker yoksa bi poha yaramio sadece seni geride tutuo o kadar
bi kenti ele gecirmek icin baronu yollayip 10 saat hayatta tutman lazim
o kadar p:
Sosyal ağlarda paylaş

Boss'lar geri geliyormuş.
Resource'ları yok etmek 2 saat olcakmış ve Cottage bonusundan etkilenmeyeceklermiş.
İlk Moonstone ile birlikte Earl olunacakmış.
'War Minister' tutulabilecekmiş.
Dungeonlardan kazanılan altınlar düşürülcekmiş.
Dungeonlara giriş ve çıkış için extra 1 saat süre olcakmış(!)
Unitlerde de dengelemek için değişiklikler olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

@xaty

yuhhh napmislarr nerfin dibini vurmuslar allahtan sabah tonla dangin yapip 200k gold yaptimdi.. iyiki yapmişim heh heh

bosslari öle haritaya dagitmalari cok sacmaydi bence dangin bittigidne ciksalar filan süfer olurdu.. ama beceremeiolar o codeu galba

kaynaklarin 2 saat olai da kötüymüş ya negzel 1 saatte yok edebiliodun /yada daha hizli 2.5k speedle filan..

maint te 90dk sürcekmiş ayy anasini sateim... 50dk var daha o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Boss'lar geri geliyormuş.
Resource'ları yok etmek 2 saat olcakmış ve Cottage bonusundan etkilenmeyeceklermiş.
İlk Moonstone ile birlikte Earl olunacakmış.
'War Minister' tutulabilecekmiş.
Dungeonlardan kazanılan altınlar düşürülcekmiş.
Dungeonlara giriş ve çıkış için extra 1 saat süre olcakmış(!)
Unitlerde de dengelemek için değişiklikler olmuş.

Reource olayı iyi olmuş malum yeniden başlayınca artık 1-2 gecede içini oynabilirim şehrin :)

Ama dungeonlar sıkı nerflenmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...