Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper bir oyun (a.k.a America's Army

Zed

Öne çıkan mesajlar

gavurlarla mis gibi oynanıyor da benim bağlantı bu kadar rezil olmasa. bu türk telekom'u m249 ile basacağım yakında ama la havle vela kuvvet..

kablo falan olsa tozu dumana katacağım ama yerim dar hesabı :-p

kingsword diye lagde debelenen birini görürseniz aha o benim, ola ki tesadüf ederiz ;)[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.

[Bu mesaj Sam tarafından 08 Ağustos 2002 01:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Allah aşkına şu oyunu türkiyeden düzgün oynıyabilen var mı ? Yabancı hangi server'a girdi isem ping en iyi ihtimallerde 500'ün altına inmedi.

Hedef de düşmanı görüyorum, ateş ediyorum. Ben vurana kadar araya bizden bi adam giriyo, ondan sonra team shot dan kickleniyorum. Düşünün artık
Sosyal ağlarda paylaş

account olayı sadece resmi serverlarda oynamak için sanırım, (süper hızlı serverlar, ya da bana öyle geldi) yaptığın ff'nin (roe) kaydı tutuluyor ve banlanıyorsun kasıtlı yaptığın düşünülürse filan.

account açtıktan sonra training görevlerini teker teker yapıyorsun (4 tane var, her birini yaptıktan sonra net üzerinden performans sonucunu gönderiyorsun). fakat ilk riflemanship testini istediğin sonucu alana kadar tekrar yapman gerekebilir, sniper tüfekleri kullanabilmek için 40 üzerinden 36 yapman gerek. ben 30 yaptım sniper olamıyorum mesela. o nickinle öyle kalıyorsun değiştiremiyorsun.

o dört training mission'ı bitirdikten sonra find online games'den dalıyorsun aleme, hepsi bu asker! :)[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.
Sosyal ağlarda paylaş

black benim ping ortalama 600 ama şükrediyorum ben. neden dersen 10000 km öteye 33k modem ile bağlanıp 20 kişilik oyunda en azından grenade carnage yapabilmek "altmış, yetmiş.." diyerekten göbek atmama sebebiyet veriyor :)

fakat chatlak.net'te 250 ping filan aldım, listeyi ping'e göre sıralarsanız görebilirsiniz. kayıt v.b de gerekmiyor.[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.
Sosyal ağlarda paylaş

heh ben de canına okudum bu gece gavurların. alman'ın biriyle dost olduk, adam "pingin benden 400 fazla ama benden bilmemkaç frag öndesin" dedi ehe

33k ile oynadığım söyleyince apışıyor millet, neyse ki turistik bir beldede oturduğum söyleyip türkiye'nin imajını kurtarıyorum lol[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.
Sosyal ağlarda paylaş

sniper silahı kullanabilmek için riflemanship testinde 40 hedeften en az 36'sını vurman gerekiyor, training görevlerinde başka bir numara da yok zaten. sonuçları veritabanına göndermeden önce bu sonucu elde ettiiğinizden emin olmanız gerek sniper olmak istiyorsanız. ben istemediğim için uğraşmadım ama mesela.[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.
Sosyal ağlarda paylaş

harita sayısı az olduğu için sıkabilir belki, ben bridge dışındaki yerlerden pek birşey anlamadım çünkü çok karanlık hepsi. bazılarında sadece gözlükle ilerleyebiliyorsun ama o da ekranın dörtte biri, (gerçekçilik olarak süper gerçi) insan alışık olmayınca birşey yapamıyor tabii. bu düşüncemi herkes paylaşıyor olmalı ki bridge oynanan servera girmek amerikan vatandaşlığı almak gibi bir süreç :-p

ama bridge oynayıp da "beğenmedim" diyen çıkarsa helal olsun ona. hele "cs daha güzel" derse şapkamı çıkarıp oyunuma geri dönerim, kurtarılabilecek durumda değildir o arkadaş :lol: (gamespot forumlarında böyle bir örnek de gördüm, 15 kişi adamı linç etti sonra)[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
oyun amerikan ordusu tarafından yapılıyor, amacı ise gençleri askerliğe heveslendirmek.bu yüzden bedava.

2005'in 2. çeyreğinde ek pakedi çıkacak o da bedava ve indirileybıl olur herhalde.ek pakedin adı America's Army: Special Forces

oyunun kapsamı bu ek paketle baya bir genişleyecek, fikirler falan çok hoş eğer cs gibi kolay bir arayüz yakalayıp training di hedeydi bunlardan kurtulurlarsa (ki oyunun amacı bunlardan kurtulmalarını engelliyor) süper olabilir.

bence bu tarz trainingler tutorial dan öteye gitmemelidir

çıkış tarihi ise bence çok yanlış battlefield 2 gibi bomba gibi düşecek bi rakip varken.[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
itinayla threadin agzina, edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 29 Temmuz 2004 07:03 tarihinde demiş ki:
America's Army kaç yıldır çıktı oynanıyor zaten
mmorpg değil fps bu arada..

Ondan bahsetmiyorum.
America's Army'nin 2 sene önce sitesinde, ayrı bir oyunun reklamı vardı.

America's Army : Hödö şeklinde.
MMORPG tadında dememin sebebi.
Bir askerin oluyor, onla harekatlara katılıyorsun helikoptere binip cart curt.[signature][hline]Mortalite, volens et potens.
Sosyal ağlarda paylaş

iki yıl önceki sistemi ne kadar değiştirdiler bilmiyorum ama bence gayet iyi bir sistemdi. sniper testini geçemeyene vermiyorlardı sniper tüfeği, herkesin görevini en iyi şekilde yerine getirebildiği dengeli takımlar oluyordu. cs awp'li quake kalır bunun yanında, kıyas bile edemiyorum..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 29 Temmuz 2004 07:17 tarihinde demiş ki:
çıkış tarihi ise bence çok yanlış battlefield 2 gibi bomba gibi düşecek bi rakip varken.

ama şunu da hesaba katmak lazım ki battlefield beleş değil:) hem çıkışı ne kadar yanlış olursa olsun pek para etmez adamlara bence nasılsa parasal kayıpları belli bi düzeyde, daha fazla kaybetme olasılıkları yok:)
ilki çıktığında da kasıp indirmemiştim, sonradan cable aldım, yine de kasmadım, şimdi de kasmayacam battlefield daha cazip geliyor bana,[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...