Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

abi bu cocugun içinde ukte kaldı. belki de kızı hala seviyo buyse. ama içinde öle bi sevgi varki, onu kızdıracak ya da uyuz edicek ya da bir nevi intikam tarzı bişi yaparsa kıza karşı, o sevgiyi istediği gibi bitirebilcek buyse.
ama o sinir etme döt etme durumu nedir onu bulmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

escape said:

buyse;

şu aralar napıyorlar ne ediyorlar bi haberin var mı?

o değil de özelden atsana şu elemanın adresini. harbiden dövücek birini arıyodum iyi olur benim için de.

çocuk bunu kullanıp attı ne yapacaklar, arayıp sormuyormuş. azarsa ilerde bir gün arar yine herhalde. bu aptal kız da hala onu seviyorum ben diyor. ama bir insan bu kadar aptal olamaz. ne yapayım ben.
bi dakka lan kız seni arayıp çocuğu sevdiğini mi anlatıyor
Sosyal ağlarda paylaş

telefonda öyle bir durumdaki inanılmaz korkuyor bir şey yapmamdan okula yaymamdan, yanına gelip ona şiddet uygulamamdan. abi 6 7 ay boyunca kavga bile etmedik biz bunla, o kadar yumuşak huyluydum lan. nasıl bir enrage'e girdiysem bu son günlerde. kız sürekli korkarak konusuyor senden çok korkuyorum ne olur bir şey yapma diyor.

böyle diye diye yapmayacaksam da yaptıracak ha
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara sinir yapıp istedim zaten. dedim sana harcadığım her kuruş haram olsun, hepsini tek tek yollayacaksın bana, sana aldığım makyaj malzemeleriyle gidip o dallamayı baştan çıkardın şeklinde başlayan bir hönkürmem olmuştu. o da yollayacam falan dedi de, sinirle söylenmiş şeyler. yollamasın hiç bir şeyi. baktıkça kahrolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

gayipten_gelen_ses said:

ne pişmanlığı abi kız gerçekten pişman olsa eski sevgilisiyle gezer mi ? Sen onla konuştukça ona kendi vicdan azabını dindirmesi için fırsat veriyorsun

ya onun cevabı geçmiş sayfalardaki wot'umda saklı. linki bulursam verem
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

gayipten_gelen_ses said:

ne pişmanlığı abi kız gerçekten pişman olsa eski sevgilisiyle gezer mi ? Sen onla konuştukça ona kendi vicdan azabını dindirmesi için fırsat veriyorsun

http://forum.paticik.com/read.php?20,4729222,page=44#msg-4730988
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

insanlar sana diyo ki buyse

görüşüp ağzına mıçmaya çalışmak demek zaten hala atlatamamış olmak demek

buraya konu açman bile hata

yok bence buranın baya faydası oldu atlatmam için. kendi kendimi yerdim çünkü. dışardaki arkadaşlarına böyle rahat anlatamıyorsun herşeyi. insan konuşmak istiyor. şu anda 2 gün önceye göre çok daha sakinim yani. yavaş yavaş umursamazlık da gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

Buyse said:

gayipten_gelen_ses said:

http://forum.paticik.com/read.php?20,4729222,page=44#msg-4730988
okumuştum abicim zaten orayı.Moreli bozuk diye eski sevgilisiyle gezmek yine kaşarlık.Arkadaşı falan yok mu başka onu teselli edicek adam kalmamış mı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...