Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:

ama yapmayacağım abi bir şey. kızlar aşüfte olmasın vurdurmasınlar kendilerine böyle adamlara. onların seviyesine inmem artık. kendi boklarında kavrulsunlar.

abi üzüntüden saçmalıyorsun,biraz kendine gel azıcık durulsun ortalık,vize tatiline kadar biriktir paranı,3-5 günlüğüne git o kız neredeyse,bul asistanın karısını sun delilleri vee
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Buyse said:

olmazsa zaten yıllardır annesine milyonlarca yalan söylemiş bir insandı. annesi biraz burnunu sürter. ben daha fazla girmek istemiyorum bu olaya. allahından bulsun.

babasına söyle bence

abi anansı babası ne yahu? size ne ailesinden yani?

ya kusura bakmayın ama softee hareketler bunlar. hani "ağzından da mı öbmüş" tavrı bunlar.

maksat intikamsa ailesi doğulu olmadığı sürece, şehirli olduğu sürece bi bok çıkmaz ondan. aile dediğin kurum biribirini destekleme üzerine kuruludur. aile içinde "ama yapmasaydın evladım" da iş kalır. öle inanılmaz bi bok olmaz.

intikam ayrı bi olay, can yakıcaksın, ateşe atıcaksın tüm geçmişini. öle can yakıcaksın ki misli ile acısı çıkarmış olacaksın. adam bile "ulan yapmasaydık yaw" diyecek, intikamından pişman olacak. yoksa kimse mal gibi bu gibi bi durumda bu gibi bi hareket yapmaz. yani kız olayın kendisinden pişmanlık duymaz. olayın duyulmasından dolayı rahatsızlık duyar sadece.

şimdi buyse bu kızla aynı okulda da değil anladığım kadarı ile. şu ana kadar asistanı yakmaması hata.

şöle düşünün, tümörlü bi kitle var ve onu üniversite hayatından çekip alınmasına yardımcı oldunuz.

bildiğin iyi bir şey bu aslında. ha ameliyat bazıları için acı verici olabilir. ama gereklidir.

ben yine de kalıbımı basarım buyse "tutmayın beni de adamın ağzını kırayım.. olm sakın bırakmayın şimdi.. alloooo bittin olm sen!" modunda yani şu an. bir şey yapacağı yok. içi el vermiyor. adam daha iyi niyetli bi çocuk, midesi kaldırmıyor böyle bir harekete girmeyi.

yutacak, unutacak o zaman.

"taam abi. oldu bitti. ok." diyip 2-3 depresif depresif hırkasını da giyip gezicek. sonra örtecek olayı.

adamın yüreği yumuşak keza.

ha allahkorusun böle bir olayla karşılaşsam allahını şaşırtana kadar saldırırım. kızı rezil edip etmeme olayını bırak, kesinkes rezil olsun diye, hayatı kaysın diye part time REVEEEEENNNNGEEEE diye bağırırırım..

hatta avengers'ı kurarım..
Sosyal ağlarda paylaş

abi yalan var ya bir insana yapılabilecek en iğrenç en aşağlık şeydir bana göre. sevdiğin, uğruna ölümü bile göze alabildiğin birinin sana göz göre göre yalan söylemesi, insana öyle bir koyar ki hiç bir acı onun yerini tutamaz. metin olmaktan başka çaren yok maalesef zaman herşeyin ilacı derler ya o söz çok doğru bir söz...
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

ama yapmayacağım abi bir şey. kızlar aşüfte olmasın vurdurmasınlar kendilerine böyle adamlara. onların seviyesine inmem artık. kendi boklarında kavrulsunlar.

ben yazarken adam demiş zaten.

yapma abi sen bişi. şurada da demiştim http://forum.paticik.com/read.php?20,4729222,4729783#msg-4729783 senin için el vermeyecek. en başından hatalı yaklaşmısın zaten.

neyse böle bişi olursa, öğrenirseniz annesine falan haber vermeyin sakın. arayıp da "böle böle yaparım" diye konuşmayın. her şey kıvamına gelinceye kadar sessizce bekleyin. sonra kafalarına taş yağdırmaya başlayınca ne olduğunu bile anlamasınlar.

ha bir de 1e 4 kıssası ile hareket edin. 4kat damage vermeden duranının ailesini öpsünler olm diye yemin edin kendinize.

bi de kötü adam kahkahası çalışın..
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun öncelikle. ama en azından evlenmeden önce öğrenmişsin, o açıdan bak olaya. diğer türlü çok daha kötü olabilirdi.

şimdi intikam al falan diyenler çok olmuş ama ben olsam acele bişey yapmazdım. yapacaklarının sonuçlarını düşün önce, pişman olurmusun ileride onu sor bi kendine. bunu unutursn 1-2 yıl içinde, acısı da geçer daha iyi birisiyle tanışınca. hem intikam alsan eline ne geçicek bi anlık rahatlama dışında.

öte yandan şerefsiz asistanın ilk vukuatı değil diyorsun. e büyük ihtimal sonuncusu da olmayacak demektir bu. daha asistanken böyle işler yapan bi insan ileride eline daha fazla güç ve yetki geçince neler yapabilir diye geçiyor insanın aklından. bi de adamın karısının da bilmeye hakkı var sonuçta. olaya o açıdan bakınca da işler değişiyor tamamen.

çok zor bi durum ya. düşman başına derler ya aynen ondan işte. neyse kafanı karıştırmayayım ben. tekrar geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ailesi dağılmış özellikle bir şekilde babasız büyümüş kızlardan uzak durun abi. forumda öyle kızlar varsa özür diliyorum ama istisnalar kaideyi bozmaz. hayır gelmez. bunu bilir bunu söylerim...

edit: geçmiş olsun bu arada. gaz maz bi yere kadar da ben gidip adamın ağzını burnunu eline verirdim. kızı dövmek erkek evladına yakışmayacağı için o lavuğu 2 misli döveceksin kızın yerine de kısacası bütün siniri şerefsizin evladından çıkarıcaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

qmum: :D
baba intikam budur.

psikopatlık vs gibi bişi değil.

öteki yutmaktır..

ya yutarsın ya da saldırırsın.

ha ikisinin de hakkını vermek lazım. saldıracaksan en über şekilde, yok ben ağırbaşlıyım, sakinim diyorsan da en paşa şekilde hallediceksin.

yok yani ortası. arada saldırayım da olmaz, ya yarın olsun o zaman bakarım da olmaz. saldırırken tüh be pişmanım. keseyim ben taaruzu da olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

ailesi dağılmış özellikle bir şekilde babasız büyümüş kızlardan uzak durun abi. forumda öyle kızlar varsa özür diliyorum ama istisnalar kaideyi bozmaz. hayır gelmez. bunu bilir bunu söylerim...

aynısı benzer şekilde başıma geldi. bu tip bi insanla. cidden katılıyorum. bende burdaki söylenenlerin aşağı yukarı çoğunu yaptım 4k x fazla damage verme falan sanırsam yaptım rahatım o yüzden artık ama yapana kadar durmayacaksın yoksa olmaz. bide evil kahkahaya katılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:

kaldıramayacaksanız o ağırlığı bulaşmayın sizde öyle kızlara. eğer gerçekten çözebilirseniz, güven verebilirseniz dünyanın en iyi insanı olurlar. oh eğlencez diye bulaşıyorsunuz sonra genelleme yapıyorsunuz. topic açtıran konudan bağımsız söylüyorum.

alakası yok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...