Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Redeagle said:

kermit said:

Buyse said:

adamın ilk vukuatı değil. abi bu kız milleti cidden çok saf. adam iki yakınlık göstermiş, emrivaki yapıp evine gelmiş sarılmış falan sonraki gün tekrar gelmiş. o da istemiş abi işte. beni en çok deli eden bu. göz göre göre aldatılmışım. çıldıracak gibi oluyorum ya.

lan ben bunu bilmiyodum okumadım arada kaynamış
ağzına sıç asistanın direk of
bende bişi yapma diyorum saf gibi.

welkam kermit ._.

orayı okumamışım ben abi
ben kız asistana gitti direk asistanın pek bi olayı yok sanıyorum aman tanrım
BEN Bİ CANAVAR YARATMIŞIM
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
kendi gururum için iki insanın hayatını mahvedeyim mi? onlar benim hayatımı mahvetmiş olmalarına rağmen.

mahvet.
Masquerade said:

Kız öğrenci mi?
Evet ise düşünmeden git o asistanın hayatını piç et. Okula duyurmana gerek yok. Karısına çıtlat, delillerini okul yönetimine sun. Böyle pezevenkler mümkünse eğitimci falan olmasın. Kızın zaten annesine söylemişsin.

katılıyorum.
sigisMoNd said:

Masquerade said:

özetle:
1- kızın anasına soyle
2- asistanın karısına soyle
3- asistanı sikayet et delillerin ile
yeterli

haklı
kermit said:

Buyse said:

adamın ilk vukuatı değil. abi bu kız milleti cidden çok saf. adam iki yakınlık göstermiş, emrivaki yapıp evine gelmiş sarılmış falan sonraki gün tekrar gelmiş. o da istemiş abi işte. beni en çok deli eden bu. göz göre göre aldatılmışım. çıldıracak gibi oluyorum ya.

lan ben bunu bilmiyodum okumadım arada kaynamış
ağzına sıç asistanın direk of
bende bişi yapma diyorum saf gibi.

gerçekler acıdır ama kız milleti saf falan değil, çatır çatır sevişmişler işte. asistan tecavüz etmemiş sonuçta. kızı da hayatından sil bir an önce, unut tamamen. kaşara denk gelince insan üzülüyor tabii.

hani aşık olduğun bi insan olunca, AH GÜZELİM KİM BİLİR ASİSTAN NASIL BAŞTAN ÇIKARDI DA ZORLADI :( diyorsun da, aslında durum öyle değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

abi şuan bildiğin sinirliyim şu olay hakkında.

sinirlenmemek elde değil evet.

bu tip bi itirafı yüzyüze duymak da bir erkek için aşırı challenging bi durum, zor tutuyor insan kendini, tabi kimisi niye tutayım diyebilir de ben hayatta kadına el kaldırmam diyen biri olarak çok zorlanmıştım. tabi bende evlilik, yüzük falan yoktu ortada, bu daha zor..
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Okula duyurmana gerek yok. Karısına çıtlat, delillerini okul yönetimine sun. Böyle ^+'+34 mümkünse eğitimci falan olmasın. Kızın zaten annesine söylemişsin.

+1.
şahsi intikam vsyi geçtim, altına yatırıp geçiren eğitimci sayısının azalmasına katkıda bulun.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Vidar said:

balon said:

Vidar said:

o değil de kız neden itiraf etti ben onu merak ediyorum.

asistan tehdit etmiş olabilir.

bunu anlamadım.

kızın asistanla ilişkisi hangi tarihe dayanıyor , bundan kim emin olabilir ?

3 gün abi o ilişki. 3 gün. nöbette tanışma. sonraki gün eve gelme. sonraki gün sevişme. budur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

kendini hiç kasma böyle şeylerle. biliyorum aklından çıkması imkansız denecek kadar zor ama yalnız kalmamaya çalış, arkadaşlarınla konuş. gördüğün herkese anlat yaptığı rezilliği, kus dışarıya herşeyi. hiç birşeyi içine atma. bunu ailesi ile paylaş. her yaptığı bokluğu bilsinler sen anca o zaman rahatlarsın başka yolu yok bunun. astım kestimle olcak şeyler değil. bir defa buna değecek biri mi ? hayır.
hah bir de mutlaka o şerefsizin ailesine bildir durumu. hayatını rezil et. senin hayatını nasıl alt üst ettilerse sende onlara aynısını yap. okul bilsin, şerefsizin ailesi bilsin, diğer şerefsizin ailesi de bilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...