Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:

mesaj attım o asistanın hayatını mikmemek için bir sebep söyle bana diye. tek bire dilekçeme bakar dedim. ki bir ton hukukçu avukat hakim arkadaşım var okulum sebebiyle. elimde yeterince delil de var.

yapma etme, ben istedim ben suçluyum falan ayağı çekti. kendimi zor tutuyorum harekete geçmemek için.

kendi gururum için iki insanın hayatını mahvedeyim mi? onlar benim hayatımı mahvetmiş olmalarına rağmen.

yaw niye uyandırıyorsun ki uyuyan yılanı.. haber vermen ayrı bi salaklık, kusura bakma ama öyle yani..

intikam 101 lazım önce sana.
sun tzu'nun dediği gibi "Make your plans in the dark of night and strike like the unpredictable lightning" adamlar kafa kafaya verip nasıl savuştururuzu düşünecekler geçirdiğin her saniye boyunca..

aptallık etmişsin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

abicim
asitanın karısına söyle diyosunuzda
asistanın çocuğu varsa hiç düşündünüzmü peki ?
ne kadar celallendiniz bi anda ya

İyide sevgilinle asistanın birlikte olduğunu o kadın bilse sana söylenmesini istemez miydin? İlerde bu tip işlere devam edecek belki adam? Durumu öğrenip kendi kafasına göre tartma hakkı var kadının. Çocuğu var diye kadını hergün boynuzlaması legalize edilebilecek bir durum değil.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana göre umursamaması en güzel cevap olur
benim açımdan eğer asistanı rezil edip şikayet edip geleceğiyle oynarsan çok büyük bi kötülük olur.
herkes hata yapabilir fakat hatanın bedeli bu kadar ağır olmamalı.
bi insanın geleceğiyle oynasam eğer ilerde vicdan azabı çekme durumları söz konusu olabilir.
benim eski kafa olsa gider ağız burun dalardım.
kızıda alır bok çukuruna atardım o derecede ama şimdi gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de o evlilik biter bence zaten fazla sürmez, kız 'adamın hayatını bitiriyim mi?' diyince 'yok yapma etme ben suçluyum' diyosa onlar görüşmeye devam ederler, bi yerde karısı çok da saf değilse açığa çıkar diye düşünüyorum. o yüzden karısına söylemenin çok da önemi yok bence, rahatlatcaksa söyle, hem çocuğu da yokmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

doğal seleksiyon diye bir şey var. bu gibi adi bir şeyi yapmış insanlar eni sonu elenecek zaten. sen direk hayatlarını mahvet tez zamanda elensinler. düşün bu asistan prof falan olcak, çocukları olcak, kendi gibi mini mini çakallar yetiştiricek. müsade etme.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

karısına söyle
kızın babasına söyle
ekstradan asistanın hayatını mahvet

Sonra kızın tüm ortak arkadaşlarınıza anlat yaptıklarını. Kızın 1-2 arkadaş çevresine gir, onlarla arkadaş ol. Kızın tüm arkadaşlıklarını yok et. Kızı okula rezil et.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Farinal said:

karısına söyle
kızın babasına söyle
ekstradan asistanın hayatını mahvet

Sonra kızın tüm ortak arkadaşlarınıza anlat yaptıklarını. Kızın 1-2 arkadaş çevresine gir, onlarla arkadaş ol. Kızın tüm arkadaşlıklarını yok et. Kızı okula rezil et.

Aradan zaman geçince. Planların tuttuğunu varsayarak konuşuyorum. Asistan (artık asistan olmayacak) dışarıda çevir ağzını yüzünü kır.
Sosyal ağlarda paylaş

Asistan şerefsiz ona lafım yok ve ona yapılması gerekenler belli zaten.

Ama burda asıl kahve kız.Adamı evine kahve içmeye çağırıyor.Şimdi Burda niyet zaten belli hiç yalan söylemesin ilkinde naz yaptım ama ikincide verdim filan diye.O günlüğü al fotokopi çektir anasına babasına sülalesine arkdaşlarına dağıt.

Face de de grup aç günlüğü koy face e de herkez okusun iyice.İntihar mı etti?Demekki hakkettiğinin ne olduğunu anlamış.Acımıycaksın.Ve asistandan da çok nefret etme.Asıl peynir kızmış.Adamın sayesinde gözün açıldı da kızın ne mal oldğunu anladın.Çok daha geç olabilrdi bu olaydan haberin.Ve ya ilerde kızın yapıcaklarından.

Hiç kimse bu durumda intikam alma büyüklük sende kalsın gibi şeyler demesin.Büyüklüğü hakedene gösterirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

annesinden gelecek tepkiyi bekliyorum. eğer rica ederse birşey yapma diye onun hatrına yapmayacağım. karısına söylemeyi düşünüyorum ama.

annesiyle senin ne işin var yaw..

ben sana söleyim abi. sen yumuşaksın, yufka yüreklisin. yapamayacaksın yani bu işi. birisi sana "aman abi yapma" desin diye bekliyorsun. kavgada diklenen adamlar olur ya. araya birisi girsin diye bekler. o durumdasın yani..

bu şartlar altında sen bişi yapma. keza yaparsan kendine zarar vermiş olacaksın ayrıca. bünyen iyiliğe odaklı diye kaldırmıyor bu pisliğe girmeyi.

boşver sen en iyi..

vaniLLe said:

dasaaa said:

fede said:

ne resti abi ahaha
kızın adının okulda o. ya çıktığını bi düşünsene. bütün okul biliyo, adamlar filan geliyo naber diye. ya okulu bırakıcak, ya intihar edicek. ne kadar kaşar olursa olsun hiç bi kız dayanamaz buna

her koyun kendi bacağından asılır. kaşar bence. bişi olmaz yani.. gider paşa paşa okuluna. en olmadı kaydını alır işte.

ama yemez yani..

hem yese bile dert değil. kayıtlara legit kill olarak geçer aldatılan taraf için.

hayir onu birak. bunu duyan her insan gelip YA BABA DUYDUM YA COK ÜZÜLDÜM:( diye aciyan gözlerle sana bakcak. adeta bi kücük besleme muamelesi cekcekler. cekilir mi?

bana olsa çekmesini bırak cehennem gibi çökerim tepelerine. hayatını uzaktan takip eder, bir sonraki evleneceği adama da açıklarım seneler sonra. "bu karı bildiğin slut. ahanda böle işte" diye. peşini bırakmam yani. ben zaten düşmüşüm, düşerken olabildiğince fazla zarar vereyim diye planlar yaparım yani.. rezilliğinden çekinmediyse ben hiç çekinmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

adamın ilk vukuatı değil. abi bu kız milleti cidden çok saf. adam iki yakınlık göstermiş, emrivaki yapıp evine gelmiş sarılmış falan sonraki gün tekrar gelmiş. o da istemiş abi işte. beni en çok deli eden bu. göz göre göre aldatılmışım. çıldıracak gibi oluyorum ya.

Asistan evli kız sözlü hepsini geçtim adam emrivaki falan pozisyonunu kullanmış işte. Sonuçta öğrenci ile asistan arasında arkadaşlık ilişkisi oluyor ama bu herifin yaptığı çok ayrı bişey. Hele adama mesaj atmışsın bu saatten sonra paçayı kurtarırsa yarın hoca olduğunda on katını yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

adamın ilk vukuatı değil. abi bu kız milleti cidden çok saf. adam iki yakınlık göstermiş, emrivaki yapıp evine gelmiş sarılmış falan sonraki gün tekrar gelmiş. o da istemiş abi işte. beni en çok deli eden bu. göz göre göre aldatılmışım. çıldıracak gibi oluyorum ya.

lan ben bunu bilmiyodum okumadım arada kaynamış
ağzına sıç asistanın direk of
bende bişi yapma diyorum saf gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

keskin sirke küpüne zarar da, umursamamak gibi bişey mümkün değil. kız ne hali varsa görsün, ama adamın eşinin bilmeye hakkı var, insanları gerizekalı yerine koymanın haklı yanı yok. ffa falan diye bir dünya yok, evli hayvan olsa ffa demez, uçkuruna sahip olmayı bilmesi lazım insanın.

bence kıza bağır çağır ne yapacaksan sinirini at, adamın eşine de durumu haber ver. sonra da yapabildiğin kadar hayatına devam etmeye çalış.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...