Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yan komsu ankara havası calıyo bas bas napayım

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:

sinad said:

Ankara harbi çok kötü bi şehir orayı başkent yapmasınlar Hakkari falan olsun hiç olmazsa daha gelişmiş.
Ankaranın başkent olma sebebi senin düşündüğün gibi birşey değil ki...

Tabi değil ama Capital city olarak kalmasın mümkünse
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:

İstanbul'da doğdum büyüdüm altını üstünü getirdim. Cidden paran varsa hiçbir ülkede bu kadar keyifli yaşayamazsın bir şehirde bu kadar haz almazsın o ayrı. İstanbul'dan kafayı çıkartıp baktığın zaman bi İzmir var bi Eskişehir gerisi yalan.

Ya paran varsa, okyanus kıyısında yaşa.Karayiplerde yaşa.Neden İstanbul'da yaşıyorsun? Kanmayın bu klişelere. Ya da git New York'ta yaşa illa metropol diyorsan, New York'a gidip İstanbulreröeröe diyen adam tanımıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

sinad said:

İstanbul'da doğdum büyüdüm altını üstünü getirdim. Cidden paran varsa hiçbir ülkede bu kadar keyifli yaşayamazsın bir şehirde bu kadar haz almazsın o ayrı. İstanbul'dan kafayı çıkartıp baktığın zaman bi İzmir var bi Eskişehir gerisi yalan.

Ya paran varsa, okyanus kıyısında yaşa.Karayiplerde yaşa.Neden İstanbul'da yaşıyorsun? Kanmayın bu klişelere. Ya da git New York'ta yaşa illa metropol diyorsan, New York'a gidip İstanbulreröeröe diyen adam tanımıyorum

tanıyorum.

new york ta gezip/yaşayıp hiç memnun kalmayan 2 tane arkadaşım var.

istanbulda paran varsa eğer, dünyanın en gözde şehirlerinde girebileceğin ortamların alasına girersin.ayrıca kendi memleketin, bir amerikalı için paran varsa istanbulda yaşayacaksın değil tabii ki, ama bizim için gerçekten öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

sinad said:

Ben sadece NY ve Madrid gördüm yinede İstanbul'u değişmem bu şehirlere.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

Dartanian said:

BulletRide said:

Bu arada en güzel yer Karşıyaka.İzmir değil

(tu)

/bow

hayatınızda istanbul mu görmediniz?

İlçe milliyetçiliği olmasın ama Karşıyaka'yı tartışmam.Malesef.

Bu arada İstanbul>New York diyenler Brooklyn'de süründünüz sanırım.Of çıkarım en burdan bb.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

benim amerikalı eniştelerim var istanbul diyorlar baska bi sey demiyorlar

abi o sınırlı kapasitenle bana laf sokmaya çalışmassan senin için daha iyi olur zira olmuyor...Buraya yazdığım şeyleri kıçımdan uydurmuyorum herhalde, new york ta gezmek ayrı new yorkta yaşamak ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...