Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

charıma bir bakın nerde hata yapmışım.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

şimdi ben dps yim ve 4k dan yukarı vuramdım.
millet hit rate çok yüklenmişsin dio biraz ap kas diyo kimisi str ye aban bira diyo. kimisi expertise bonuslu item al diyo.ne yapıcağımı bulamadım.bir yardım edebilecek misiniz?
ne yapayım ben. dps mi max tutmak için. hangi itemlarım gereksiz , hangi statlarım az hangileri çok , nasıl bir denge tutturmalıyım?

armory
Sosyal ağlarda paylaş

ya simdi, hit cap diye bisi var.
special attacklarının misslememesi için %8 hit bonus yeterli.
bide expertise cap var.
Bossun arkasından saldırırken attackalrını dodgelamamsı için 26 expertise olması yeterli.

geri kalan statlarını mümkün olduğunca strye dağıtmaya calıs, str olmuyosa ap oda olmuyosa crit olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ya simdi, hit cap diye bisi var.
special attacklarının misslememesi için %8 hit bonus yeterli.
bide expertise cap var.
Bossun arkasından saldırırken attackalrını dodgelamamsı için 26 expertise olması yeterli.

geri kalan statlarını mümkün olduğunca strye dağıtmaya calıs, str olmuyosa ap oda olmuyosa crit olsun.

heh bak böle bir bilginin bana yardımı çok olur.saol biladerovski
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

ya işte 2 yıldır oynuyorumm şu hit mi yoksa ap mi yada str mi işini bir türlü ayıklıyamadım.

itemlar nasıl birde onu söleseniz
sanırsam biraz gem işinde batırmışım.
2 yıldır boyle oynuyosan biraz yazık olmus =).. ben en yukarda soyledim 263 hit 26 expertise gerisi str b
Sosyal ağlarda paylaş

O trinketi çıkar çöpe at, mavi trinketler sana daha çok dps artışı sağlar şuan ki durumunda.

O hit gemleride çıkar, hatta tüm gemlerini at gitsin. O meta gemide at gitsin. Relentless Earthsiege Diamond ve ya Chaotic Skyflare Diamond kullanacaksın. Meta gemi çalıştırmak için 1 tane por gem kullanırsın gerisi komple 20 str gem olacak.

Sırf bunu yapman bile sana +2k dps sağlar. O hiti konusunda ne biliyorsan yanlış biliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

dw icinde 263 hit yeterli fazlası goz cıkarmıyo olabilir ama 263 hit MH icin yeterli ve skiller MH ile vuruldugu icin de miss etmez

dw'de damage sıralamasında 1. white damage diye biliyorum o yüzden hit rating 263'ten fazlaydı diye hatırlıyorum. ama yanlış da olaiblir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tailor kasmışsın back'e enchant yapmamışsın. Ki gayet imba bir tailor ench'i var melee'ler için. Swordguard Embroidery 400 AP veriyor kullan bunu.

Aynı şekilde ench kasmışsın ama yüzüklerine Enchant Ring - Assault basmamışsın. 80 AP'de burdan kaybın var. yani sırf mesleklerden gelen 480 AP'yi kullanmadan oynuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...