Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V

tunch

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

bir daha kaede istdiği ırkı yeri falan seçme özelliği gelsin. her oyun qq. böyle qq hayatımda görmedim.

adamın 1. 2. oyunudur diye agresif oynamadım oyun erkenden bitmesin keyif alsın maksat. adam gitti 4 city traditiondan worker çalmaya, forward şehir atıp kitlemekten savaş dışı yol kapatmaya kadar yer türlü pisliği yaptı

ahah tamam ben qq cuyum. daha sizinle oynayanı sevsinler
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

lethe'de her zamanki gibi ragequiter. kaybedince herşeyin verip çıkma. aynısını aowda yapmıştı tamamen aynı. saatlere yazık etmeden bu noktaları düşünün diğer oyuncu arkadaşlar. sdfsdfs

hamsilipilav said:

ahaha abi bana da oldu aynısı adam geldi worker çaldı, farm yıktı, üstüne de 2 unit asker kesti çekti gitti.

lan oyu nbitmiş gitmiş oyun bşaında bi ezdik diye böyle yapcağını bilemedim. oyunda kalcan mı puppetım ol dedim, tamam dedin, şehrini geri verdim yülerce gold verdim işe yara sıkılma diye, karşılığı adamla birlik olup sırf bana karşı entrika çevirmişin.

hayır kazanmaya oynasan eyvallah dicem ama 2 şehrin var ikiside birbirinden kötü ordun desen 2 atlı, 800 puanlık adamı indirmek için 4 kolla sarılman lazım ama sırf bozmaya oynadın.
Sosyal ağlarda paylaş

Alakası yok. Şehrini alma olayı şans işiydi onu sende biliyorsun zaten. Amacım birinci olmak değildi zaten sonuncu olmamaktı. Bunu da senin puanı düşürerek yapabilirdim çünkü diğer adam uzaktaydı ve birlik yolladı bayağı bana seni zayıflatayım diye ki bunda da o adam haklı. Yani diplomasiydi sadece olan şey. Realpolitik hacı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...