Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blue Mountain State

Valeron

Öne çıkan mesajlar

Valeron said:

ayrıca bişey dicem hakikaten amerikada böle karılar var mı,hani giden falan varsa amerikaya bi söylesin.sırf bu hayat için mastera oraya gidicem.masterda yok diosanız okulu bırakıp oraya gidip okucam yani ben. bu karılar var mı yok mu söleyin bana

var aynen. Su an amerikanin 2 numarali en iyi party schoolundayim ve her haftasonu cilgin atiyor burasi dsfsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

Valeron said:

ayrıca bişey dicem hakikaten amerikada böle karılar var mı,hani giden falan varsa amerikaya bi söylesin.sırf bu hayat için mastera oraya gidicem.masterda yok diosanız okulu bırakıp oraya gidip okucam yani ben. bu karılar var mı yok mu söleyin bana

var aynen. Su an amerikanin 2 numarali en iyi party schoolundayim ve her haftasonu cilgin atiyor burasi dsfsfsd
screenshot or it didn't happen
Sosyal ağlarda paylaş

Hergonan said:

Helcaraxe said:

Valeron said:

screenshot or it didn't happen

http://img37.imageshack.us/img37/2945/58761420763391641687521.jpg

http://img218.imageshack.us/img218/5092/58761420763396641687521.jpg

en citirindan ssler sana ozaman :D
Sosyal ağlarda paylaş

nası yapcaz bunu biz oraya direk kayıt falan alınıyo mu o prosedür nasıl olur ?

bide nie masterda olmasın,masterda üniversitede deil mi ? ben gerekirse alttan ders alırım o olayları yaşamak zorundayız arkadaş.bu diziyi izleyince ben bütün dünyaya karşı inancımı kaybedip amerikaya inanıyorum. insaniyet dışı şeyler var çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...