Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8 Mbit muhabbeti

barnacle

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

olm soruları çalıp, sınavdan yüksek not alıp millete anlatan tipler gibisiniz yemin ediyorum. anlatmayın abi, mis gibi kullanın işte. yerin kulağı var sonuçta...

aylardır en düşük 60 gb dayım o da az download yaptığım bi aydı. bi kere bile hızım düşmedi. herkes sömürsün.

şimdi ben bunu derim milletin bağlantılar çat çat 512şer olur hahaha.

mesela şubat 90 gb olmuş şu anda. ay sonunda 300e kadar yolu var.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Mayhem'ın gazına gelip siteden netlimitsiz yaptım, direk yükseldi reset falan atmaya gerek kalmadan. 15lik kotayı doldurmadan şimdilerde reset atabiliriz di mi?

Bide bu Jdownloader gibi programlar bişi yapmaz di mi bedava rapidde IPyi falan değiştiriyolar ya hani?

mayhemin dediği gibi modem reset bi şey yapmıyor. ama jdownloader modeme reset atıyor zaten haberin olsun yani sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

NETLIMITSIZ aldım kullanıyorum gayette memnunum. 100Mb dosyayı ortalama 2dk da indiriyorum. Online FPS oyunlarda oynuyorum eskisi gibi lossmuş choke muş derdim kalmadı. Download olarak en fazla 690kb/sn gordum rahatlıkla ( tabi bunda dosyayı indirdiğiniz yerinde desteklediği hız ve mesafe uzaklığınında etkisi oldugunu unutmayalım ). Normalda çok download yapan birisiyim ancak 10gb oldu, 15gb ı daha dolduramadım. 15gb dan sonra 512kb a düşünce nasıl olur bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Mayhem'ın gazına gelip siteden netlimitsiz yaptım, direk yükseldi reset falan atmaya gerek kalmadan. 15lik kotayı doldurmadan şimdilerde reset atabiliriz di mi?

Bide bu Jdownloader gibi programlar bişi yapmaz di mi bedava rapidde IPyi falan değiştiriyolar ya hani?

hiç bir problem olmuyor jdownloader da kullanıyorum ben. İstersen sabaha kadar restart at :D Yeterki adamlari arayip kotani falan sorma :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben gaza geldim 2 saat önce online geçirdim. bağlanmadı (:

neyse aradım ttneti dedim bağlanmıyor.
şuan sistemde sorun var 1-2 saat sonra ara dediler
tamam diyip 1 saat fallout 3 oynadım.
demin aradım kız dedi modemin fişi çek
çektim
bekleyelim güncelleme yapıyorum dedi
tamam yap.
tak dedi
taktım

bağlandı ama 8 mbit değil. 1mbitten iyi ama 8 değil