Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bebe bisküvisi

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Üni.ye yeni başlamışız,yurtta kalıyorum. Oda arkadaşlarıyla alışveriş yapıyoruz. Bir tanesi büyük boy cicibebelerden aldı. Birazda tedirgin bize bakıyo ne diyecez diye. Bişi demedik sonra kasaya yaklaşınca hoşlandığı kızında markette olduğunu farketti Cicibebe direk çaktırmadan rafa döndü :D Koptuk tabi biz bunun haline. Hala çıkıyolar. Keşke alsaydı cicibebeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi cicibebenin nesinden utaniyon ki
muzlu sut yapca
icine doldurcan cici bebeyi

kornflakes yiyince cool
eti cicibeye yiyince civik
olur mu ole sey ya
mis mis candir cici bebe

eti cici bebe olsa yine yerim, yine yerim.

şunun güzelliğine bak.

http://img121.imageshack.us/img121/5762/47979752.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

Üni.ye yeni başlamışız,yurtta kalıyorum. Oda arkadaşlarıyla alışveriş yapıyoruz. Bir tanesi büyük boy cicibebelerden aldı. Birazda tedirgin bize bakıyo ne diyecez diye. Bişi demedik sonra kasaya yaklaşınca hoşlandığı kızında markette olduğunu farketti Cicibebe direk çaktırmadan rafa döndü :D Koptuk tabi biz bunun haline. Hala çıkıyolar. Keşke alsaydı cicibebeyi.

asdasd niye ki bence kızın hoşuna giderdi
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

muzlu sut yapca

50lik bira bardağına yarım litreye yakın süt, üstüne 1-2 muz, baya bal, bol bol cicibebe üstüne.
Hatta miksere atıp ceviz de katacaksın, oooh. Ben yapayım bunu hatta bu gece ya sdf.
Ayrıca utanana sinir yaparım, başım dik aldım her zaman cicibebeyi.
Hep diyorum değiştirsinler konseptini, bebeklerin de yemesine uygun diye pazarlasınlar, yok satar şerefsizim. Çekinen milyonlar var çünkü eminim yani.
Bizim milletimiz böyle azizim. Reha nerde lan onu getirin bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

BonePART said:

muzlu sut yapca

50lik bira bardağına yarım litreye yakın süt, üstüne 1-2 muz, baya bal, bol bol cicibebe üstüne.
Hatta miksere atıp ceviz de katacaksın, oooh. Ben yapayım bunu hatta bu gece ya sdf.
A

abi biraz da fındık rendele. accık tarçın koy. ama koşman lazm duramazsın
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

Arma said:

asdasd niye ki bence kızın hoşuna giderdi

Bilmem ki. Almadı işte. Risk almak istemedi heralde :]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...