Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

torunlarıma anlatacağım bir dönemin sonu..

Sam

Öne çıkan mesajlar

ahaha insanlar benim hard diskim kadar mp3 ü dc++ da share ediyorlar hatta daha fazlasını[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun sam.
swg'ye davet etmişler zaten de ben de bi tekrar edeyim dedim:)
edit: trial'i indiriyormuşsun zaten. sonradan gördüm.[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004

[Bu mesaj Sufi tarafından 21 Temmuz 2004 02:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun. Aah ah, 2 sene önce kablo net aldğımda ne kadar sevinmiştim. Herkesin olduğu gibi benim de "Hüüee yüzlerce mp3, divx hede hodo" hayalim vardı.
Tam olarak gerçekleştiremedim, ADSL istiyorum (açım) ve hala "hüeee" diyorum.[signature][hline]Işığa uçar bütün pervaneler.
Ateşe giderken ne şahaneler!

[Bu mesaj Eraq tarafından 21 Temmuz 2004 02:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Geç olsun hayırlı olsun Sam :) HD ler ucuzladığında bi 80lik yada 120lik kap benden sana tavsiye. Yarın öbürgün 50gb üstü hentai hublarına girmek istersin sorun olur sonra;)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

120'lik var zaten, 160'lık alacaktım ama nasılsa dvd writer da var diye abanmadım.. kompüteri de değiştirdim geçen ay zaten, ballı lokma tatlısı oldu tam.. :)

hentai hub'ları demek ha.. hangi melun kulağına üfürdü bu iftirayı merak ettim.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun Sam. Biz halen dial-up takılıyoruz burda. Neyse bir gün bize de sıra gelecek elbet.
ADSL ile ilk bi kaç ay deliler gib içekiceksin dosyaları, sonra yavaş yavaş baymaya başlicak gibime geliyor. Aynen ilk scannerı aldığım gün reimleri taratıp taratıp daha sonra kırk yılda bir kullanmam gibi..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...