Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilginç bir platform oyunu - gish

Bone

Öne çıkan mesajlar

http://www.chroniclogic.com/gish/index.html
sitesi bu.

oyunda bir ooze'msi canlıyı oynuyoruz.
grafikler çok güzel.
ooze'u yapışkan, kaygan ve sert hale sokarak, değişik yerlerde yuvarlıyoruz

super frog, lost vikings gibi oyunları sevmişlerin kaçırmaması gereken bir oyun..

sitesindeki Q&A:
http://www.chroniclogic.com/gish/pod_qa_c.html
bilgi almak isterseniz diye..

son bir ekleme:
oyunun sitesinden demo'sunu download edebilir,
full sürümünü şipariş edebilirsiniz.
[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 20 Temmuz 2004 05:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eve biri geldii zaman direk bilgisayar başına sürükleyip vs. dan sumoyu açıyorum biraz öğrettikten sonra da orta üst ve kenarlardaki lambaları aşağıya indirmeye çalışıyoruz süper oluyo valla lamba kopunca bi ses çıkıyo bende kopuyorum:)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu televizyonda görmüştüm bi süre önce.
sitesi müzik dışında hoş.özellikle concept art süper.
ama para verdiğine değer mi dersen bunu demosunu bile çekmemekle yanıtlayayım hehe.

crimsonland in freeland takılmışlığının olduğu bi gezegende yaşıoruz :).[signature][hline]The whole thing I think is sick...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun en önemli özelliğini fizik motoru kullanan bir platform oyunu olduğunu belirtseydin gerçi az çok söylemişsin evet hoş bir oyun level demosunu verdi bu ay.

Leveldan alıntı "Yayıncılar cesetlerin bez bebek gibi yere yıkılıp kaldığı fizik motorlarını sonunda güzel bir şeyde kullanmışlar" gibi bir şey yazıyodu şimdi bakmaya üşendim ama gerçekten çok hoş bir fikir...[signature][hline][i]No Woman No Cry[Bob Marley]
Ben!!! Tıkla!!!
Sosyal ağlarda paylaş

biraz alakasız ama bu tip bi oyun daha çıkacak lionheadde çalışan artistlerden biri tarafından (lionhead (resmi olarak) yapmıyo oyunu ama lionheadde çalışan biri yapıyo olduuna göre aslında lionhead yapıyo diyebiliriz ehe) rag doll kung fu diye bişey
www.ragdollkungfu.com ssler falanlar felanlar burada
draven allah razı olsun link için bide bittorent bulursam tadından yenmicek valla:)
*!uslu uslu arama butonuna yönelir*[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

yok saol abi buldum indirdim de, reg code sorun çıkarıyo.
burda anlatmak illegal olduğundan sadece gish 1.07 versiyona uygun kaka dosya bulabildiğimi söyleyeceğim:) dravenin verdiği gish 1.05 ve official siteden sadece 1.1 versiyonu, yani son versiyon çekilebiliyor.
imdat!?
crack istemiyorum, sadece gish 1.07 patchine ihtiyacım var o kadar:)
kredi kartı konusunda annemi ikna edebilseydim (oyunu oynatmassın bana sen diyo:)) şimdi böle kaka şeylerle uğraşmak zorunda kalmayacaktım pfff[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok güzel aslında, benim aklımdan da satın almak geçmedi değil ama sanal kartımızın şifresi bende değil ve "sadece yazılım olarak indirebileceğimiz bir oyun" için bu parayı verdirtebileceğimi sanmıyorum..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
neyse Drall sağolsun hallettim.
peki onun yerine, bu tarz ve bu ebatta, garip gurup oyunları nerden bulabilirim / bildiğiniz güzel oyunlar var mı? platform olması şart değil. mesela little fighter 2'dir, soldat'tır falan... her türden olabilir.
başlık aradım da motor falan bi' garip...
Sosyal ağlarda paylaş

abaaa 2inci bölümün 2inci kısmını geçemedim bitürlü yahu nerden aşağı incez bulamadım o taşınabilen kutuyu heryere taşıdım hiçbi düğmeninde üstüne gelmedi, aşağı doğru olan okun üstündeki kısımda beton kırılmıyo kafayı yicem yardım edebilicek olan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...