Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstek = uzun saça bakım tutosu.

Starforsaken

Öne çıkan mesajlar

Ben de hiç birşey yapmadan uzattım 15-16 ay kadar (yalnız benim saçlarım cidden hızlı uzadı, kürek kemiğimin ortasındaydılar kestirdiğimde), hayvan gibi de kıvırcığım, aslında toplayabilmeme rağmen rahatlığından salık geziyordum bonus eki eki demelerine rağmen. Hiç dökülmüyordu neredeyse, tabii tarayamıyordum da.

Sonra işte toplamam gerekti, toplayınca da kopup dökülmeye başladı; baktım biraz da açılıyor arkadaşlar, 3 numara yaptırdım, ama özledim kıvır kıvır :P Kışın sıcak tutuyor bir de negzel.
Sosyal ağlarda paylaş

saçım o kadar gür ki...
2 günde bir yıkarım saçlarımı 2 günde bir TOPAK TOPAK saç dökerim. hani görseniz kelleşiyorum sanırsınız. ama durum 3 yıldır böyle. o topak topak saçlar gidiyo halen saçlarım gür ve uzun. ben de anlamıyorum.

bakım makım yaptığım da yok yani :D
duşta işte 3 kez şampuanlıyorum(3.de anca köpürüyo şampuan. O KADAR SAÇIM VAR YANİ)
sonra işte krem. durula çık.
bu kadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

saçım o kadar gür ki...
2 günde bir yıkarım saçlarımı 2 günde bir TOPAK TOPAK saç dökerim. hani görseniz kelleşiyorum sanırsınız. ama durum 3 yıldır böyle. o topak topak saçlar gidiyo halen saçlarım gür ve uzun. ben de anlamıyorum.

bakım makım yaptığım da yok yani :D
duşta işte 3 kez şampuanlıyorum(3.de anca köpürüyo şampuan. O KADAR SAÇIM VAR YANİ)
sonra işte krem. durula çık.
bu kadar :D

geç köpürmesinin nedeni saçın çok olması değil ki, saçının kirlilik yağlılık oranına göre geç yada erken köpürür.

ve evet sık sık yıkamak zararlıymış saç diplerinin kurumasına neden oluyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...