Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

@Flassh

Annesi onu öldürdükten sonra ne yaptı bilmiyoruz, o kuyuyu annesi mi kapattı onu da bilmiyoruz ki o kadar kişiyi öldürüp -üstelik cesetlere göre tek tek değil de bir arada öldürmüş- şehri yakıp yıkması pek tek kişilik iş değil.

Gerçi oradaki çark yarım gibiydi, döndürdükleri tam çarktı.

Sosyal ağlarda paylaş

hiç kimse mib'in kuyuya düştükten sonra black smoke sayesinde dışarı çıktığını düşünmüyo bence mib olmedi baygın durumda ve black smoke olucak o ilk başta annesini doğurtan kişide bu yüzden 2. çocuk olunca pek sevinmedi bitanesi dark side'a geçicek diye bence mib,black smoke ama bize henüz gostermediler 3.5 saatlik bolümde de hepsi ortaya çıkıcak ayrıca son sahnede şu dikkatimi çekti
geçmişte jacob,annesi ve mib'in gozünü kapattı elvada hede hüde dedi sonrasında flashforward oldu kate,yaşayan locke ve jack vardı
jack-jacob
locke-black smoke
kate ise olen kadın'ı temsil ediyo ksein bişeyler var bu üçlü arasında
iyi dersler saol

Sosyal ağlarda paylaş

of saçma sapan oldu mesaj. neyse,

@adamınbiri

ya aslında bu da mantıklı da, kate ve jack'in bulduğu o iki ceset anneleri ve isimsiz elemana ait. tamam black smoke sayesinde dışarı çıktı ama, çıktığında ölüydü zaten. kate ve jack'in bulduğu o iki ceset de aynı şekilde durduğu için black smoke ile isimsiz eleman apayrı kişiler. benim fikrim, jacob ve isimsiz elemanların yerini jack ve locke alıyor. black smoke apayrı bir şey ama. jack'in jacob'un yerini aldığı zaten ortada. locke içinse, black smoke'un aynı isimsiz elemanda olduğu gibi locke ölünce onun görünümünde ortalıkta dolaşmaya başlıyor.

kate = anne teorisi saçma geldi bana.

Sosyal ağlarda paylaş

lost sizden önce beni seçti arkadaşlar

sahilde kumaş pantalon ve gömlekle gezen ve suratı saçı abartısız %97 falan desmond olan bir adam gördüm.saçı falan aynıydı ya.saat sabahın 7 si yürüyüşteydim.

aha dedim paralel evren direk.desmondın kendi bile desmonda o kadar benzemiodur :)
Sosyal ağlarda paylaş

çarka atarlandım

aga o çark ne tırt bişeydi ya.
"şimdi biz bi düzenek yaptık arkadaşlarla, suyla ışığı birleştircek. ondan sonra bu adadan gidicem" hassiktir len demezler mi adama?
şaka gibi ya :D
o çarkı çevirdiklerindiklerinde bu dedikleri olmasa da onun yerine ray ray kasım gelip "ray malifalitiko ray halifalitiko" diye şarkı söylemeye başlasa
guess im not that special mı diycekti? o nası bi cevap abi ya aklım almıyo bu kadar da super power olayına bağlamaları beni geriyo. daha bilimsel bir losta hayrandım ben.
vahiy geldi anasını sattımın isimsiz piçine

Sosyal ağlarda paylaş

Jacob ve Kardeşi

Şimdi arkadaşlar bana göre Jacob ve MIB normal insan bu keeperlik görevini de normal insan olarak yerine getireceklerdi fakat MIB ölerek o suya girdi ve yerini Black Smoke aldı, MIB'in görüntüsünü kullanıyor. Bence daha sonra Jacob dayanamayıp hayattayken o ışığa girecek ve o da ölerek şu an ki keeper halini alacak ve görüntü ve isim olarak Jacob'ı kullanacak.

Sosyal ağlarda paylaş

olayı çok yanlış yorumluyorsunuz birader. Black Smoke diye bağımsız bir varlık yok . O ışığı hayatın kaynağı gibi düşünün, o ışığa insan girdiğinde kirleniyor ve black smoke oluyor .MİB de o ışığa girince öldü ama ruhu black smoke oldu ; çünkü bende bir zamanlar insandım hede hödö diyordu
Sosyal ağlarda paylaş

dizinin sonları benim için hayal kırıklığı oldu ya. eskiden izlerken lan manyetik alan dharma, çocuklarla deneyler yapıyorlar birileri var tapınak falan diye salyam akıyordu. şimdi iş iyi-kötü süper güçler maymunlar cehenneminden kaçışa döndü. gece 5e saat kurup indirip izlediğimi hatırlarım; şimdi merak etmiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...