Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

şöyle bişi duydum
dizi final'i dizinin ilk bölümünden önce çekilmiş çünkü o zenci çocuğun büyümemesi gerekiyomuş.

bide taaaaaaaaaaaaaa ilk bölümde hani jack bi adama kaç lan ordan uçak patlıyacak salak dediğin uçak patlıyodu ya orda black smoke patlatıyomuş uçağı yavaş çekim izleyincede gözüküyomuş bende yok şuan o bölümler o yüzden izliyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

6. sezonun 1 saatlik bölümü yayınlanmış hawaii'de.

şu adresten bakabilirsiniz, ama uyarayım fena spoiler var. sadece olan şeyler yazıya aktarılmış, yani görüntü yok. sadece kısa süreli bir görüntü var o kadar.

http://www.nessima.com/lost/lost-6-sezon-hawaii-promiyerinden-fena-spoilerlar-ve-sneak-peek/
Sosyal ağlarda paylaş

1.bölüm acaip spo ona göre

kötü ses ve görüntü kalitesine rağmen ilk 10-15 dakikasına baktımda
sanırım paralel evren muhabbeti var

bizimkiler julietin bombayı patlatığı mekanın ordalar hala ama diğer yandan uçak düşmemiş ve desmond :S? dahil millet normal bir şekilde uçaktalar

bir şey daha var jacob ölmemiş dolanıyor ortalıkta :S

Sosyal ağlarda paylaş

Azure_Knight said:

1.bölüm acaip spo ona göre

kötü ses ve görüntü kalitesine rağmen ilk 10-15 dakikasına baktımda
sanırım paralel evren muhabbeti var

bizimkiler julietin bombayı patlatığı mekanın ordalar hala ama diğer yandan uçak düşmemiş ve desmond :S? dahil millet normal bir şekilde uçaktalar

bir şey daha var jacob ölmemiş dolanıyor ortalıkta :S

spo cevap

jacob ölü abi, hugo ile iletişime girmeye çalışacak ormanda, öldüm ben falan diyormuş sanırım,ilk 1 saatini izleyenlerin aktardıklarını yazıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

sözde torrentleech e düşmüş 1. bölüm.

"TL açıklama" said:

Well here we go a cam of a tv show meh best and funniest thing ive heard this week
i mean only download it if you wanna see a preview or something or wanna watch it and can't wait
anyway i found it on another site it says this
ABC hosted a live screening on the beach of the forthcoming first episode of the new series.. A very nice person was there to record the
whole show via webcam and here it is !!

Please note the pic quality is good however sound not the best...

For those of you who cant wait (like me) the file is only 124 Meg !

124 Meg
flv
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...