Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

yaw bırag ya

belliydi böyle absürd bi açıklama gelecegi, jacob manipüle etmişmiş hepsine birer rakam verip duvara yazmış, cool story bro derler adama

-sawyera cocukken kalem vereyim kiii büyüyünce yolu adaya düşsün
yaw bırak kalemle manipülasyon da ilk defa görüyorum

jacke de ülker gofret verdi adaya gelsin diye ahahah manipülasyonun kralı valla

Jahrein said:

jacob had a thing with numbers ne ya... adam götünden kıl çekiyodu heralde kaç tane gelirse öyle numara veriyodu alskdfj

ahah +1
Sosyal ağlarda paylaş

ana

hurleynin eski patronu (mr.cluck'in eski sahibi) simdi hurleynin iscisi olmus. ve locke'i kovdu.sonra locke is basvurusuna gitti orda yamuk suratli bi kari vardi.aha oda hurley'nin babasinin ayarladigi sahte falci.tarot kartlariyla fal bakmisti 3.sezonda hurley'e.. ya hurley etrafindaki herkesi ise aliyo. ya da lost yazarlari bizle fena kafa buluyo.

Sosyal ağlarda paylaş

senaryo sonradan yazılıyor başından belli değildi diyenler için daha ilk sezonda black smoke john locke ile karşılaştığında onu öldürmemişti neden ? Çünkü ölmesi için erkendi onunla işleri vardı.Zaten farkındaysanız ben locku silahla vurduğunda (4.sezondu sanırım) yine walt kılığında onu kurtarmıştı , sonra 5. sezonda zaman makinesini çalıştırırken jackin babası kılığında yine onu manipule etmişti.Hep irtibat halindeydi yani öyle sonradan yazılan senaryoya pek benzemiyor
Sosyal ağlarda paylaş

"peder zickler" said:

senaryo sonradan yazılıyor başından belli değildi diyenler için daha ilk sezonda black smoke john locke ile karşılaştığında onu öldürmemişti neden ? Çünkü ölmesi için erkendi onunla işleri vardı.Zaten farkındaysanız ben locku silahla vurduğunda (4.sezondu sanırım) yine walt kılığında onu kurtarmıştı , sonra 5. sezonda zaman makinesini çalıştırırken jackin babası kılığında yine onu manipule etmişti.Hep irtibat halindeydi yani öyle sonradan yazılan senaryoya pek benzemiyor
O bir iddia değil yapımcıların söylediği birşey. Kendileri dediler yanılmıyorsam s3 ortalarında falan, artık dizinin sonunu düşünerek yazıyoruz diye. İlk sezonla bağlanmış şeyler olabilir tabii ki ama ilk sezonu yazarken son sezonun hesaplarını yapacak kadar süper miydiler? Hayır. Hatta bu sızan spoilerlar yüzünden bu sezonun bile senaryosunda değişiklikler yapıyorlarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

"peder zickler" said:

O bir iddia değil yapımcıların söylediği birşey. Kendileri dediler yanılmıyorsam s3 ortalarında falan, artık dizinin sonunu düşünerek yazıyoruz diye. İlk sezonla bağlanmış şeyler olabilir tabii ki ama ilk sezonu yazarken son sezonun hesaplarını yapacak kadar süper miydiler? Hayır. Hatta bu sızan spoilerlar yüzünden bu sezonun bile senaryosunda değişiklikler yapıyorlarmış.

hangi sızan spo?
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bi onceki bolumun sonunda claire ile karsılas sen, otur bekle hatunu gorucez diye. sonraki bolumde claire'in lafı bile edilmesin. ısdırabını skim ya.

japon abi de yoktu hic bolumde. herkes begenmis ama ben hic begenmedim bu bolumu ya. hicbisey cevaplanmadı, blacksmoke'un locke'ın yerine gectigini zaten biliyoduk, tescillenmis oldu. sayid'e neler oldu bilmiyoruz. nasıl öldü, nasıl canlandı vs. adanın hic var olmadıgı paralel evren icin ise konusmaya gerek yok zaten. hic fikir sahibi olmadıgımız bisey. sanki lost'tan ayrı bir diziymis gibi ilerliyor, herkesin birbiri ile tesadufen(?) baglantılı cıkması dısında.

sayıların acıklamasını begenmemissiniz, bisey acıklamadılar ki? duvarda esas elemanların yanında yazan sayılar, ee? blacksmoke sawyer'ı kandırdı, o getirdigi yer ve duvardaki yazılar falan jacob'la alakası yok bildigin kendi yazmıs cizmis gorusune katılıyorum. blacksmoke'un adaya hapsoldugunu, kacmaya calıstıgını, bunun icin adam topladıgını ogrendik. jacob ise milleti adada tutmaya calısıyor. tescillenen bilgiler bunlar oldu bu bolumde. bunun dısında da bir halt yoktu yani.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...