Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

hacı şimdi bu ipad 2 tr ye 25 martta mı gelcek?
sagda solda satanlar var ama güvenilir gözükmüo

bir de 2 gelince birin fiyatlarıda düşecek illaki,
bundan istifade 1i almak uygun olr mu, yani o kadar fark var mı ikisi arasında aman aman bi fark?
nete gircez e-book okuycaz falan işte arada film,müzik gibi şeyler
zaten mobil alet biraz daha kalınmış fark etmez herhal,
bu grafik elli kat iyi olacak falan bunlar hikaye midir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi sorun olmaz bitek kamera eksik olur da seneye yeni software update cikar bilmemne destegi islemci ram farkindan dolayi sadece ipad 2 ye ozel derler. iphone 3g 3gs de yaptilar bunu jb li telefon multitasking de yapiodu hotspot da oluyodu ama official update de 4 ten assagisina gelmedi yeni bisey
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Fiyatları açıklandı, PC Magazine'in son sayısında bir ön inceleme gördüm şimdi de. Ben konuyla ilgilenmiyorum ama geri kalanlar için: discuss.

Fiyatlar:

Wifi: 499 (16GB), 599 (32GB), 699 (64GB)
Wifi+3G: Yukardakilere 130'ar ekleyin.

Dolar fiyatlar, USA fiyatları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bugun IPAD2 satisi basliyor Londra'da. Biraz once gidip bir merkez magazasina bakayim dedim insanlar ne sekilde sirada kamp yapmaya baslamislar gormek icin.

Super ya hah kuyruk basliyor giriste bittigi yer belli degil. Sokaklarda uzunlamasina parmakliklarla cevirmisler insanlar oturuyor icinde. Sandalyesini getirenler piknik yapanlar.

Siraya ilk giren kisiyi gazeteler falan heryer yazdi iste 33 saat oncesinden siraya girdi diye. Elemani da gordum gayet kuul bir herif :) gozlukleri takmis elinde IPAD sandalyede oturuyor muzik falan dinliyor takiliyo eleman.

Bir tane lavuk vardi kafayi siyirmis. Sokaktan gecenleri her 5 dk da bir durdurup "Excuse me, do you know that IPAD2 was born? How nice it is!" diyor haha..

Fotograf falan cektim bide kameraya aldim aksam firsat olursa koyarim buraya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...