Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geliyor

proggorp

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

Bu nasıl bir başlık ya, uzun zamandır görmediğin akraban gelmiş evine, onu inceleyip analizlerini buraya mı yazıyorsun?

evet bunu yapıyorum. sonra bu benim beceremediğim ilişki kurma şeysinde daha deneyimli olan insanlar bişeyler söylüyorlar. ben de o söylenenlerden faydalanıyorum. böylece internet işe yaramış oluyor.

sen de yardımcı olmak ister misin?
Sosyal ağlarda paylaş

benim 14 yaşında kuzen var, bu sene annem babam kardeşim ben tatil yaparken, amcamlar ve dolayısıyla o kuzen de geldi aynı tatil köyüne.

akşam akşam peşime takılıp CANER ABİĞ OLKOL VOR MO OBİİİ OLKOL HİHİHİ demesini mi ararsın, bir kız arkadaşımla denize açılırken OBİ OROSI DERIN MO BON DO GOLICEM deyip, gelmesini mi ararsın, benim arkadaşlarıma hayvan gibi bakıp bakışlarıyla yemesini mi (sonra bahsi geçen arkadaşlarım gelip caner bu kim ya hayvan diye bana şikayet ettiler), yine rastele seçilmiş bir kızla tavla oynarken ve yenik durumdayken CONER ABO BOYLE OYNONMOZ BU AL ŞUNU ŞOROYO KOY BUNU BORAYA diye akıl vermesini hatta oyuna karışmasını mı ararrsııın, CONER ABI BU AKŞOM NEROYO GİDOYONOZ HOHOOH diye allahım kabus gibin. kan beynime sıçradı yazarken.

aynı kuzenle, benimle yaşıt bi kuzenimi daha alıp bi yere dalış yapmaya gitmiştik, bi polis evinde kalıyorduk, büyük kuzenim bu herifi polis evinin internet cafesinde pantolonu aşağıda bir biçimde yakalamıştı, rezaleti siz düşünün artık.

benimle ergenken tanışan herkesten özür diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

o nesil olayı farklı bişi. yaş kemale erince kendinden 10-15 yaş büyük insanlarla arkadaş muhabbeti yapabiliyorsun rahatlıkla ama 3-5 yaş küçük adamla aradaki farkı kapatamazsın gibi geliyor. sonra geçiyor o da.

topice gelirsek ergen kuzenle eğlenmeye çalış. yaş daha 19 olunca doğaldır sende de ergenlik kalıntıları var. o yüzden anlaşmakta biraz zorluk çekiyorsun. biraz olduğu gibi kabul etmeye çalışırsan daha iyi anlaşabilirsin o arkadaşla. ha roketin kuzen gibi zararlı bir bünyeyse zor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Erkekler neyse hadi.

Ergen kız kuzenler daha zorlu oluyor. Sonuçta anlışlıkla ters bişey söyleme durumunda tribal moduna giriyo falan. Onun için çok sevdiğim kuzenimden uzağım şu 1-2 sene.
En son converseten kendisinde eksik olan son modeli alınmadıgı icin 2 gün odadan cıkmamıs mesela. Umarım geçici olur bu hareketleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...